Deneyimli isim TOGG Pazarlama ve Satış’ın başına geçti

Dünya ve Türkiye bir yandan coronavirüs salgınını yaşıyor ama bir yandan da hayat devam etmeye çalışıyor. Gelecek güzel ve sağlıklı günler için umut kaybedilmiyor. Böylesine bir ortamda Türkiye’nin otomobili için çalışan TOGG yeni bir üst yönetici transferini duyurdu.

TOGG Satış ve Pazarlama (CMO) Üst Yöneticisi görevine Fransız Renault Grubu deneyimli Talin Yıldız transfer edildi.Yerli otomobil şirketi TOGG şirketinin, 2022 yılında yollara çıkacak Türkiye’nin Otomobili için satış ve pazarlama operasyonlarına hız vermesi bekleniyor.

Türkiye’nin Otomobili’ni üretecek TOGG Pazarlama ve Satış bölümünü 16 yılı Renault’da geçen, 20 yıllık deneyimli isim Talin Yıldız’a emanet etti.

Talin Yıldız, Galatasaray Üniversitesi’ndeki lisans eğitimi sonrasında Sorbonne Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamladı. 16 yıl Renault bünyesinde değişik görevler üstlendi. 2012-2017 yılları arasında Renault Mais bünyesinde Renault ve Dacia Pazarlama Direktörü olarak görev yaptı. Son olarak Fransa’da Renault Global Pazarlama Direktörü pozisyonundaydı.

Yıldız’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz