Yeni Qashqai 2020 fiyatları açıklandı

Nissan için dünyada en fazla satış rakamı yakalayan modellerden biri olan Rogue Sport 2020 modeli yeniden tasarımı ile yola çıkıyor. Türkiye’de satılan Qashqai modeli ile aynı platformu paylaşan model; yeni kaput, tampon, V motion ızgara ve LED imzalı agresif aydınlatma gibi görünür değişimlerin yanısıra yeni 19 inç alüminyum alaşım jant tasarımı ile güç kazandı. Nitro Kireç Metalik ve Monarşi Turuncu Metalik renklere de kavuşan otomobildeki değişimlerin bazılarını 2020 yılında Qashqai modeli üzerinde de görebileceğiz. Bir farkla; Rogue 141 beygir gücünde 2.0 litrelik DOHC 16 valfli motorla yol alıyor.

Nissan Rogue, önden çekişli ve Akıllı Dört Tekerlekten Çekiş konfigürasyonlarında S, SV ve SL donanım seviyesinde satın alınabiliyor; Rogue Sport S FWD 23,221 ABD dolarından satışa sunulurken dört çeker Rogue Sport S AWD 24,590 ABD doları fiyata sahip. Nissan’ın Türkiye’de X-Trail olarak satılan modeli, ABD’de Rogue olarak satışa sunuluyor.

Nissan Qashqai modeli 1.3 160 PS modeli Türkiye fiyatı ise teşvikli olarak 162.900 TL (28.330 USD)’den başlıyor.

Gelişmiş güvenlik sistemleri

Gelişmiş Nissan Safety Shield 360 teknolojileri artık 2020 Rogue’da standart. Nissan Akıllı Mobilite stratejisinin bir parçası olan Safety Shield 360; Yaya Algılama ve Otomatik Acil Frenleme, Otomatik Frenleme, Şeritten Ayrılma Uyarısı, Radar Tabanlı Kör Nokta Uyarısı, Arka Çapraz Trafik Uyarısı gibi özellikleri kapsıyor. Rogue Sport’un iç mekanı, güncellenmiş kaplama yüzeylerine sahip;

NissanConnect® 7.0 inç renkli dokunmatik ekran Apple CarPlay® ve Android Auto ™ uyumlu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz