En yetenekli Jeep Wrangler Rubicon 2020 ön siparişe açıldı

Yeni jenerasyon Jeep Wrangler Rubicon 2020 Türkiye yollarına çıkmak için ay sayıyor. 2020 model olarak mayıs ayında Türkiye’ye gelecek SUV segmentinin ciddi modeli için ön siparişler de açıldı. Yeni Jeep Wrangler Rubicon için ilk 5 sipariş verildi. Yeni Jeep Wrangler Rubicon 2020 model olarak Mayıs ayında ilk müşterilerine teslim edilecek. Amerikan Jeep, Türkiye pazarına uzun süre sonra ilk yeni modelini getiriyor. Jeep, Fiat Chrysler (FCA) çatısı altıda faaliyet gösteriyor. Jeep Türkiye, TOFAŞ çatısı altında faaliyet gösteriyor.

Bugüne kadarki satışları 2 milyonun üzerine çıkan Wrangler ailesinin yeni modeli ülkemize 270 beygir gücündeki 400 nm tork üreten 2.0 lt benzinli motor ve 8 ileri otomatik şanzıman kombinasyonuyla gelecek. 4×4 özelliğinin standart olacağı Amerikan SUV’unda güvenlik sistemleri de gelişmiş teknolojilerle kendine yer buluyor.

2 milyon Wrangler’in en yeteneklisi

Yeni Jeep Wrangler Rubicon; opsiyonel 32″ lastikler, daha güçlü aks milleri, daha büyük frenler, 4×4 sistemleri, sağlam çelik karter muhafazaları ve diğer birçok özellikle asfaltta olduğu kadar arazide de sizi bayarıyla ilerletmeye aday.

Fiyatı 1 milyon 25 bin lira olarak açıklanan yeni aracın donanı paketinde bulununlar ise şöyle sıralanıyor:

ParkSense Arka ve Ön Park Asistanı; Kör Nokta İzleme ve Arka Çapraz Yol Sensörü; Geri Görüş Kamerası; Elektronik Devrilme Önleyici ve Denge Kontrolü (ESC) gibi 65’ten fazla aktif ve pasif güvenlik sistemi bulunan Wrangler Rubicon; 4×4 kabiliyetini ‘trail rated’ nişanı belgeliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz