Yeni VW Caddy iki ay sonra satışa sunulacak

Yeni Volkswagen Caddy, Şubat ayında Türkiye yollarına çıkacak. 2021 model olarak satışa sunulacak beşinci nesil Volkswagen Caddy; yeni binek araç modellerinin üretildiği MQB platformunda üretilen ilk hafif ticari araç. Yeni Caddy bu kapsamda en küçük detayına kadar tamamen yenilendi. Şubat ayında tanıtılan  yeni Caddy, aslında 2020 içerinde satışa sunulacaktı, ancak pandemi gibi etkenler erteleme getirdi.

MQB platformu sayesinde yeni birçok teknoloji ile donatılmış olan Yeni Caddy, aynı zamanda tüm zamanların en dijital Caddy’si.

Çok yönlülüğü ile farklı ihtiyaçlara çözüm sunan Caddy’nin beşinci nesli; tamamen yenilenen özellikleriyle binek araç beklentilerine de cevap vermeyi hedefliyor. MQB platformunda üretilen ilk Caddy; iç mekan ve yükleme alanlarında büyürken, yeni teknolojileri, konfor ve güvenlik özellikleriyle sınıfının en iddialı modeli olacak mı?

Caddy bilindik ve beğenilen DNA’sına da sadık kalmayı başarırken; dijitalleştirilmiş yüksek teknolojiye sahip ön konsol, genişletilmiş iç mekanın etkisiyle konfor seviyesini yukarı taşıyor. Gösterge paneli ve kontrol elemanları tamamen yeniden tasarlanan Yeni Caddy’de; donanım seviyesine bağlı olarak 6,5 inçten, 8,25 inç ekrana kadar değişen multimedya sistemleri standart olarak sunuluyor.

Yeni Caddy, teknolojik alanda gerçekleştirilen birçok yeniliğin yanı sıra yeni arka süspansiyon; panoramik cam tavan, ergoComfort koltukları ve ilk kez sunulan anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi gibi özellikleriyle binek araç seviyesinde fonksiyonellik ve konfor sunuyor.

Yeni Caddy Türkiye’de 2.0 litrelik dizel bir TDI motorla satın alınabilecek. 122 PS güç ve 320 Nm tork sağlayan motor aynı zamanda; hem ekolojik hem de ekonomik açıdan gözle görülür derecede olumlu çıktılar yaratıyor.

Yeni Caddy, yeni sürüş destek sistemleri sayesinde yolculuğu daha güvenli ve konforlu hale getiriyor. Yeni Caddy’de sunulan sürüş destek sistemleri arasında; eCall, Şerit Takip Asistanı, Ön Bölge Asistanı, Direksiyon Yardımcı Asistanı, Geri Manevra Asistanı, Park Asistanı, Adaptif Hız Sabitleyici ve Kör Nokta Uyarı sistemi yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz