Yeni Seat Ibiza ve Arona tanıtım tarihi açıklandı

yeni seat ibiza ve arona tanıtım tarihi

Volkswagen Grubu kanatları altındaki markalar yeni modellerinin duyuruları için hazırlanıyor. Skoda, 13 Nisan günü makyajlı Kodiaq modelini karşımıza çıkaracak, İspanyol kanı Seat cephesinden de beklenen haber geldi. Yeni Seat Ibiza ve Arona tanıtım tarihi açıklandı.

2021 Skoda Kodiaq göz kırptı

Yeni Seat Ibiza ve Arona tanıtım tarihi

Seat’ın B-Hatchback segmentindeki otomobil Ibiza, makyaj masasından kalkıyor. Ibiza’ya tanıtım gününde Arona da eşlik edecek. Yenilenen Seat Arona ve Ibiza tanıtım tarihi 15 Nisan olarak duyuruldu.

İkilinin tanıtım tarihi bir video ile açıklandı. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Her iki modelin de ön kısmında önceki modellerine göre ufak dokunuşlar olduğunu görüyoruz. Videoda dikkat çeken en önemli detay, modellerin arkasında, model isimlerinin el yazısıyla yazılmış olması.

Marka, küçük dış tasarım değişikliklerinin yanında, Ibiza‘nın önemli teknolojik gelişmelerle geeceğini de duyurdu. Burada, özellikle bilgi-eğlence yazılımındaki dijital işlevselliğini artırılacağını tahmin edebiliriz.

Arona modelinde ise yeniden tasarlanmış bir tampon ve elden geçirilmiş bir ızgara bizi karşılayacak.

Tabii ki video, modeller hakkında çok fazla detaylı bilgi vermiyor. Her iki model hakkında tüm merak edilen sorular, 15 Nisan günü yanıtlanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz