Yeni Opel modellerinin yüzü böyle olacak. Nasıl?

Yeni Opel Mokka için geri sayım devam ediyor. Alman markanın yeni yüzünü gösteren ilk model geliştirme ve test çalışmaları devam eden yeni Mokka olacak. Peki yeni yüz nasıl olacak?…

Opel Vizor adı verilen yeni ön tasarım, tam boy bir kask gibi, ızgarayı, farları ve marka logosunu tek bir modülde organik olarak biraraya getiriyor.

Opel Tasarım Başkan Yardımcısı Mark Adams ve ekibi efsanevi birinci nesil Opel Manta’dan esinlenmiş. Yeni Mokka için tasarımcılar, Manta’nın ızgarasını siyah bir yüzey üzerinde ince bir krom çubukla çerçevelenen çift far modülleriyle yeniden elde etmişler…

Opel Manta, Opel Ascona (sağdaki)Yeni Mokka’nın vizörü, kaputun altında aracın önü boyunca tek bir alan olarak uzanıyor; Opel amblemi merkezde durmaya devam ediyor.

LED ışıkların yanı sıra yeni nesil IntelliLux LED matris farlara sahip olacak yeni Mokka ile başlayan akım 2020’li yıllarda ortaya çıkacak tüm Opel modellerine damgasını vuracak.

2018 yılı Ağustos ayında tanıtılan konsept hem Opel yeni ön tasarım hem de yeni Mokka modeli için öncü olmuştu.

Yeni marka yüzü Opel’in pusula felsefesini takip ediyor. Yeni nesil Mokka, ilk kez gelecekteki Opel modellerinin ön ve arka görünümü için yeni şablonu gösterecek. Yeni tasarımda Opel amblemi giderek daha fazla merkezi hale geliyor.

Gelecekteki tüm Opel modellerinde olacak LED gündüz farları karakteristik kanat şeklinde yatay ekseni sembolize edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz