Yeni Mercedes Maybach S Serisi; Lüksün yeni tanımı

Geleneksel tarzda sedan gövde tipiyle tasarlanan yeni Mercedes Maybach S Serisi, 19 Kasım Perşembe günü dijital olarak tüm dünyanın karşısına çıktı.

Önden bakıldığında krom süslemeleri, özgün tasarıma sahip uzun motor kaputu ve ön ızgarası karakteristik unsurlar olarak göze çarpıyor. Mercedes Maybach S Serisi’nin krom kaplamalı dikey sütunlara sahip radyatör ızgarası, otomobile uzaktan bakıldığında hemen fark edilebiliyor.

Izgaranın krom çerçevesinde Maybach logosuna zarif bir şekilde yer veriliyor. Arka kapılar, diğer S Serisi modellerine göre daha büyük; ayrıca C sütunundaki sabit bir üçgen pencere de bulunmakta. Tekrar, C sütunundaki Maybach marka logosu ayrıcalıklı dünyaya vurgu yapıyor. Mercedes-Maybach S-Serisi, isteğe bağlı olarak elektrikli arka kapılarla da donatılabiliyor.

Mercedes-Maybach S-Serisi çift renk uygulamasıyla daha da özel bir görünüm kazanıyor. İsteğe bağlı donanımlar arasında yer alan iki rengi birbirinden ayıran çok özel bir çizgi bulunuyor ve bu çizgi en yüksek kalite standartlarına göre elle uygulanıyor. İsteğe bağlı diğer bir donanım ise, DIGITAL LIGHT far teknolojisi. DIGITAL LIGHT, her farda 1,3 milyon mikro ayna yardımıyla ışığı kıran ve yönlendiren son derece parlak üç LED’li bir ışık modülüne sahip.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz