2019 Mazda3 Amerika’da tanıtılıyor

Yıl biterken Amerika Birleşik Devletleri otomobil gösterilerine hazırlanıyor. 30 Kasım ile 9 Aralık tarihleri arasında açık kalacak Los Angeles Fuarı sıradaki ilk gösteri. Yeni Mazda3 ise bu gösterinin başrollerinden birini oynayacak. Yeni Mazda3 2019 fiyatı ve özellikleri icin geri sayım başladı diyebiliriz.

28-29 Kasım tarihlerinde basın günleri ile açılacak olan Los Angeles Fuarı’ndaki yeniliklerden biri Mazda’dan geliyor. Japon otomotiv devi Mazda Motor Corp, tamamen yeniden tasarlanan Mazda3’ün dünya prömiyerini Los Angeles Auto Show’da gerçekleştireceğini duyurdu.

Yeni baştan yaratılan Mazda3, Japon estetiğinin özünü yansıtan Kodo tasarımının daha olgun bir yorumu olarak sunuluyor. Mazda’nın açıklamasında temel performans özelliklerinin yeni bir seviyeye yükseltildiğine dikkat çekiliyor.

Yeni nesil Skyactiv araç mimarisi, insanların doğal denge anlayışından en iyi şekilde yararlanmasını sağlamaya yönelik özellikler içeriyor. En yeni Skyactiv motorların kullanılmasıyla aracın her türlü sürüş koşulunda araç hızının hassas bir şekilde kontrol edilmesine izin verme iddiasında.

Yeni nesil Mazda3 , şirketin yeni nesil otomobil döneminin ilk habercisi özelliği de taşıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz