Yeni Hyundai Elantra N Line, sportif sedan severler için geliyor Hyundai Elantra

Hyundai, sonbaharda üretimi başlayacak olan yedinci nesil Elantra N Line versiyonunun çizimlerini paylaştı. Hollywood The Lot Studios’da tanıtımı yapılan Yeni Hyundai Elantra N Line, kostümündeki sportif detaylarla daha alçak ve daha geniş bir duruşuyla yollara çıkacak.

Hyundai’nin performans kolu olan N Departmanı, otomobil tutkunları için C-Sedan segmentinde farklılık yaratmak istiyor. Hyundai, genellikle aileler tarafından tercih edilen sedan otomobillere yeni bir soluk getiriyor. Hibrit versiyonu bulunan Elantra modelinde sportif N Line serisine de yer verecek.

Altın oran üzerinden tasarlanan parametrik Dinamik tasarım dili, tek bir noktada üç çizginin buluşması anlamına geliyor. Hyundai N Line’da yeni tasarım dili ve motor sporlarından ilham alan geniş hava girişli ön tamponu yer alıyor.

Yeni Hyundai Elantra N Line, mat gri renkteki arka difüzörü, çift çıkışlı egzoz sistemi ve 18 inçlik jantlarıyla agresif bir görüntüye sahip. Normal versiyona göre daha düşük ve geniş olan yapısıyla, yandan görünüşü de zengin bir görünüm kazanıyor.

Daha büyük frenler ve 18 inç alaşım jantlar, yeni N Line modelinin sportif kullanımını daha fazla ön plana çıkarıyor. Yeni Hyundai Elantra N Line modelindeki, yan aynalarda yer alan N Line logoları, parlak siyah plastik parçalarla entegre edilmiş. Böylelikle sportif çizgiler de amacına uygun olarak desteklenmiş şekilde görünüyor.

Premium ve sportif görünüşünün yanı sıra, yeni nesil kokpit tasarımında koltuk yüksekliği de düşürülerek daha alçak bir oturma pozisyonu elde edildi. Böylelikle, yenilenen iç kokpitteki tasarımı sayesinde yüksekliği düşürülen koltuklar, sportif sürüşe katkı sağlıyor.

Hyundai, tüm modellerinde sportif N Line modellerine yer verecek

Hyundai, performans ve ralli tutkunları sayesinde popüler olan N markasının daha da yaygınlaşması için N Line versiyonlarına diğer modellerinde de yer verecek.

Yeni Hyundai Elantra N Line modeli gibi, güncel olarak Veloster N, i30 N ve i30 Fastback N’nin yanı sıra belirli pazarlarda birkaç N Line modeli de sunuluyor.

Hyundai, bu modellere ek olarak günlük kullanımda sportif ruhu hissettirmek adına en küçük modelden, SUV’a kadar yeni otomobiller üretecek. Hemen hemen tüm modellerinde N imzalı parçalar ve gövde kitlerini kullanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz