Yeni F-Type 2.0 Coupe 2 milyon’dan pahalı satılamayacak

Yetmiş yılı aşkın süredir spor otomobil üreten Jaguar, yeni F-TYPE ile yolculuğuna devam ediyor. Yeni F-Type Borusan Otomotiv Jaguar yetkili satıcıları ve Jaguar online rezervasyon platformu üzerinden otomobil tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Borusan Otomotiv yeni Jaguar F-Type 2.0 Coupe ile geldi. Yeni Jaguar F-TYPE, öncelikle Coupe tasarımla satışa sunulacak. Önümüzdeki aylarda Convertible seçeneği de ithal edilecek.

Yeni Jaguar F-TYPE’ın 2.0 litrelik 300 bg güç üreten turboşarjlı benzinli motoruna, direksiyona monte edilmiş vites kanatçıkları ile de yönetilen Quickshift şanzıman eşlik ediyor.

0’dan 100 km/s hıza 5.7 saniyede ulaşabilen yeni Jaguar F-TYPE’ın egzoz sesi, yüksekliği ve tonu standart olarak sunulan Değiştirilebilir Aktif Egzoz sistemiyle kontrol edilebiliyor.

Yeni Jaguar F-Type fiyatları

Yeni Jaguar F-TYPE’ın Sport ve Performans koltukları, spor otomobiller düşünülerek tasarlanmış. Koltukların daha hafif magnezyum yapısı, daha önceki modeline göre 8 kg’nin üzerinde ağırlık tasarrufu sağlıyor. Koltukların ince formu daha az yer kaplarken, yolcuya daha fazla alan yaratıyor.

Özelleştirilebilen yüksek çözünürlüklü 12,3 inç TFT gösterge paneli yer alıyor. Ayrıca, Apple CarPlay bağlantı teknolojisi de bulunan multimedya sistemi, Meridian marka üst düzey bir ses sistemiyle geliyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz