Yeni BMW M5 CS Borusan Oto Diyarbakır açılışında sahnede!

yeni bmw m5 cs

Borusan Oto, BMW’nin yeni kurumsal kimliğinin dünyada ilk kez uygulandığı ve BMW Store adını verdikleri yeni konsept tesisiyle Diyarbakır’da BMW ve BMWi Yetkili Satıcısı olarak hizmet vermeye başladı. Konsept tesisin açılışında ise yeni BMW M5 CS dikkatleri üzerine topladı.

Diyarbakır’ın merkezi noktalarından biri olan Mahabad Bulvarı üzerinde kurulan Borusan Oto Diyarbakır’da, BMW otomobillerin yanı sıra özel giyim, aksesuar, bisiklet ve model araçlar da sergileniyor. Modern, lüks ve yeni teknolojilerle donanmış şık ortamıyla ziyaretçilerine özel bir deneyim sunarken; elektrikli otomobil şarj istasyonuyla da BMWi teknolojisini müşterileriyle buluşturuyor.

borusan oto diyarbakır

Yeni BMW M5 CS markanın gücünü temsil etti

Olağanüstü 635 beygir gücü ile 0’dan 100 km/saate yalnızca 3,0 saniyede çıkan BMW M5 CS, Borusan Oto Diyarbakır’ın açılışında görücüye çıktı. Davetlilerden büyük ilgi gören M5 CS, bugüne kadar sunulan en güçlü BMW M5 Sedan modelini temsil ediyor. M model ailesinin en tepe noktasında konumlanan BMW M5 CS modelinin sınırlı sayıda üretilecek.

635 hp 4.4 motorla M ailesinin zirvesinde: Yeni BMW M5 CS

Ayrıca lüks ve performansı bir araya getiren BMW 840d Gran Coupé ve yüzde yüz elektrikli BMW iX3 de açılışta sergilenen diğer modeller oldu. Yeni BMW iX3, BMW’nin elektrikli mobilite alanındaki en yeni temsilcisi olarak bayide yerini aldı.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz