Volkswagen yeni Caravelle’in zirvesi yola çıktı

Volkswagen yeni Caravelle modelini geçtiğimiz sonbahar aylarında satışa sunmuştu. 7 aylık ara sonrasında ise en üst donanım seviyesine sahip Highline modeli satışa sunuldu. Yeni Highline modeli, 2020 Volkswagen fiyat listesi içerisinde Amarok Aventura’dan sonraki en pahalı ticari olarak yerini alacak.

Yeni Volkswagen Caravelle Highline, sınıfında dört tekerlekten çekiş sunabilen tek model olma özelliğini taşıyor. Opsiyon olarak sunulan 4Motion sistemi, zorlu arazi koşullarında bile maksimum çekiş ve güvenli sürüş imkanı sağlıyor. Arka aks üzerinde yer alan 4Motion sistemi, ihtiyaç halinde aracın zorlu koşullarla baş etmesine olanak tanıyor.

Park Assist V3.0 ile kör noktalar en aza iniyor

Yeni Volkswagen Caravelle Highline’da, Elektrikli Bagaj Kapağı standart olarak yer alıyor. Tek bir düğmeye basılarak kolayca kullanılabilen sistem, hafızalı yükseklik ayarı özelliği sayesinde kapalı garaj gibi alçak yerlerde tavana çarpma olasılığını da azaltıyor.

Highline’da standart olarak sunulan önemli yeniliklerden birisi de Park Assist V3.0 özelliği. Bu özellik sayesinde aracı ön, arka, paralel veya çapraz olarak kendi kendine çok dar yerlerde bile park edip, park yerinden çıkabilmek mümkün hale geliyor.

Yeni tasarım detayları teknoloji ile bir araya geliyor

Mevcut Comfort donanımdan ayrılan yeni modelin ön çamurluklarında özel olarak “Bulli” logosu yer alıyor. LED ön far ve arka stoplar ise otomatik seviye ayarı özelliğine sahip.

Konfor tipi ön konsol, krom paket ve 17″ Woodstock alüminyum alaşımlı jantlar da yeni Volkswagen Caravelle Highline’ın öne çıkan tasarım öğeleri arasında yer alıyor.

9,2 inçlik renkli ve dokunmatik ekranlı navigasyon sistemi, radyo ve navigasyon ekranını dijital gösterge panelinde görüntülemeye imkan tanıyor. İstenirse farklı ara yüzlerle kişiselleştirilebilen Dijital Gösterge Paneli ve Sürücü Bilgilendirme Sistemi sunulan yenilikler arasında yer alıyor.

Highline donanım paketinde sesli komut ve kablosuz App-Connect özelliğini standart olarak sunuluyor. Sistem, sesli komutla arama yapmayı, navigasyona adres yazmayı veya radyo kanalları arasında geçiş yapmayı sağlıyor.

Yeni Caravelle Highline ortalama 6,1 litreye inebilen yakıt tüketimi sunuyor
450Nm’lik tork üretebilen, 199 beygir gücündeki 2.0 dizel motor, 7 ileri DSG şanzımanla satın alınabiliyor. Yeni Volkswagen Caravelle Highline, 100 km’de karma yakıt tüketimi ortalama 6,1-7,4 litre olarak belirlenmiş. 4Motion modelinde ise bu değerler biraz daha fazla, ortalama 6,9-8,3 litrelik yakıt tüketimine sahip.
199 beygir gücündeki 2.0 TDI dizel motor, (8+1) Uzun Şasi ve otomatik DSG’ye sahip olan Yeni Volkswagen Caravelle Highline modeli, 349 bin 500 TL’den fiyatlarla satılacak.
Aynı motora sahip olan fakat otomatik DSG ile birlikte tercih edilebilen 4Motion modeli ise 399 bin 500 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatlarla alınabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz