Volkswagen kampüste

 

Volkswagen Binek Araç, gripin ve MODEL gruplarının da dahil olduğu bir müzik etkinliğiyle kampüslere giriyor. Etkinliğin en önemli bölümnü, en az bir üyesi etkinliklerin düzenleneceği üniversitenin öğrencisi olan  müzik grupların mücadelesi oluşturuyor.

 

Gruplar, bir şarkılarının video veya ses dosyalarını yükledikleri paylaşım sitesinin linkini 18 Eylül tarihine kadar Volkswagen Türkiye Facebook adresindeki aplikasyon üzerinden göndererek yarışmaya katılabilecekler.

 

Proje ekibi tarafından gönderilen demo’lar arasında yapılacak değerlendirme neticesinde, etkinliğin düzenleneceği her üniversite için belirlenecek iki grup, gripin ve MODEL tarafından sahiplenecek ve sahnede gerçekleştirilecek müzik yarışmasına hazırlanacaklar.

 

Yeni nesi âşık atışması

'Volkswagen Kampüste’ etkinliğini sıradan bir konser organizasyonu olmaktan çıkaran en önemli bölüm; profesyonel ekiplerin desteğiyle konsere hazırlanan amatör üniversite gruplarının performanslarını, tek bir sahnede ve karşılıklı atışma şeklinde gerçekleştirmesi olacak. 

 

5 üniversitede gerçekleşecek yarışmalarda birinci olacak 5 grup, 14 Kasım ’da İstanbul’da düzenlenecek finallerde, birinci olmak için sahnede performansını sergileyecek.

 

Yarışma ve konser organizasyonunun ilk durağı, 24 Eylül tarihinde Eskişehir Anadolu Üniversitesi olacak.  ‘Volkswagen Kampüste’ 26 Eylül’de Yıldız Teknik Üniversitesi, 30 Eylül’de Ege Üniversitesi, 10 Ekim’de İstanbul Bilgi Üniversitesi ve 15 Ekim’de Hacettepe Üniversitesi’nde gerçekleşecek.

Cevap Gönder

Please enter your comment!
Please enter your name here