Üstü açık VW T-Roc fiyatı belli oldu

VW T-Roc Cabrio koronavirüs ortamında Volkswagen bayilerinde yerini aldı. CUV cabrio olarak adlandırılan ve sıradışı bir tasarım ile yola çıkan yeni model; devrilme koruma sistemi, güçlendirilmiş ön cam çerçevesi gibi bu sınıf otomobillerde önemli bulunan güvenlik artılarıyla satışa sunuluyor.

VW T-Roc Cabrio Almanya’da 27.495 Euro fiyat ile müşterilerle buluşacak. Türkiye’de satışlarda Tiguan modelinin de önüne geçen T-Roc bakalım cabrio kardeşine bu yaz kavuşabilecek mi?

Volkswagen tarafından CUV crossover olarak tanımlanan T-Roc ile aynı temel karakteri taşıyan Cabrio model; şehir içi trafikte veya uzun yolculuklarda, güneşli bahar havalarında veya sağanak yağmurda kullanılabilecek şekilde tam otomatik, elektrohidrolik yumuşak bir tavana sahip.

30 kilometre hıza kadar dokuz saniye içinde açılan, soft top 11 saniyede kapatılabiliyor.

Volkswagen #troccabriolet devrilme koruma sistemi arka koltuk baş desteklerinin arkasında bulunuyor.

Otomobilde yanlara doğru beklenenden fazla eğilim olduğunda ya da devrilme ihtimalinde bir saniyeden daha kısa süre içinde bu barlar yukarı çıkarak arkada olanlara zeminle arada bir alan oluştururken; ön taraftaki sürücü ve yolcu takviyeli ön cam çerçevesinden yararlanıyor.

T-Roc Cabriolet 4.268 mm uzunluğunda ve 1.811 mm genişliğinde; T-Roc’dan 34 mm daha uzun, bagaj alanı 284 litre.

Yeni Volkswagen Cabrio için iki benzinli motor sözkonusu; 85 kW / 115 PS üreten 1.0 TSI ve 115 kW / 150 PS 1.5 TSI ACT.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz