Türk motosikletseverlerin adresi Honda Fan Club çatısı

 

Motosiklette “kalite ve güvenlik” temel kavramları üzerinde yoğunlaşan Honda Türkiye, tüm motosikletseverleri tek çatı altında toplayacak Honda Fan Club’ı kurduğunu duyurdu.

 

Günümüzde yılda 17.2 milyon motosiklet üretip, yeni müşterilerine teslim eden Honda, hayatında motosikletin önemli bir yer tutan tüm motosikletseverlerin motosikletle ve motosiklet kavramıyla geçirdikleri süreyi daha keyifli bir hale getirmeyi, güvenli sürüş bilincini artırmayı ve sunulan çeşitli fırsatlarla Honda Fan Club deneyim ve ayrıcalıklarının yaşanmasını amaçlıyor.

 

Turk-motosikletcilerin-adresi-Honda-Fan-Club-catisi

 

Üye olan bir kişiye çekilişle Honda PCX125 kazanma şansı

 

Motosikleti olsun ya da olmasın, her motosikletsever başvuru formunu doldurarak ücretsiz üye olabilecek ve Honda Fan Club’un eğlenceli dünyasına katılacak. http://honda.com.tr/motosiklet/hfc/hfc-nedir adresinden ulaşılabilen etkinlikler sayfası üzerinden planlanan etkinlikler ve katılım koşulları hakkında bilgi alınabiliyor. Honda Fan Club ayrıcalıkları tüm üyeler için geçerli ve üyelik işlemlerini 31 Aralık tarihine kadar gerçekleştiren motosikletseverler, çekilişle bir Honda PCX125 kazanma fırsatına sahip oluyorlar.

 

Cevap Gönder

Please enter your comment!
Please enter your name here