Toyota Türkiye’de üst düzey değişiklik

Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.’de iki önemli direktörlük pozisyonuna atama yapıldı.

Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. Satış Sonrası Direktörü ve Mali ve İdari İşler Direktörlüğü görevlerine atamalar yapıldı.

Buna göre Satış Sonrası Direktörlüğü görevine Burak Beşer getirildi. Beşer, 2001-2003 yılları arasında General Motors Türkiye’de çalışmıştı. 2003-2009 yılları arasında Daihatsu Türkiye’de Satış Sonrası Müdürlüğü, 2009-2015 yılları arasında da Daihatsu Türkiye ve DJ Auto Otomotiv Yedek Parçaları Ticaret A.Ş.’de Genel Müdürlük görevlerinde bulunmuştu.

Burak Beser, Toyota Türkiye Yeni SSH Direktörü

Son olarak ALJ Grup Şirketi DJ Cool Klima ve Soğutma Cihazları Sanayi Ticaret A.Ş.’de genel müdürlük görevini şürüten Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. Satış Sonrası Direktörü Burak Beşer, Gazi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun, evli ve bir çocuk babası.

Serdar Acar

Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.’de Mali ve İdari İşler Direktörlüğü görevine Serdar Acar getirildi. Gazi Üniversitesi Maliye Bölümü mezunu olan Acar, 2014 yılından bu yana ALJ Grubu Dubai merkez Ofisi’nde Türkiye portföyünden sorumlu Kıdemli Finans Müdürü olarak görev yapmaktaydı. Acar evli ve bir çocuk babasıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz