Tofaş ücretsiz araç dezenfekte hizmeti sunuyor

Tofaş, Yeni Tip Koronavirüs (Covid-19) salgını döneminde, toplum sağlığını korumaya yöneliyor. Temsil ettiği Fiat, Alfa Romeo ve Jeep markalı araç sahipleri için model yılı veya kilometre farketmeden ücretsiz araç dezenfekte hizmeti vermeye başladı. Araç dezenfeksiyonu hizmeti, servis hizmeti alma gerekliliği olmadan ilgili bayilere gidebilirsiniz. Markaların bayi ve servislerinde, model yılı, kilometresi ne olursa olsun; randevu yoluyla Tofaş ücretsiz araç dezenfekte hizmeti gerçekleştirilecek.

Böylece, Fiat, Alfa Romeo ve Jeep markalı araç sahipleri, diledikleri zaman servis işlemi yaptırmadan da ücretsiz olarak aracını dezenfekte ettirebilecek. Türkiye’de bir ilk olarak başlatılan Tofaş ücretsiz araç dezenfekte hizmeti uygulaması, 31 Mayıs tarihine kadar devam edecek.

Tofaş Satış Sonrası ve Yedek Parça Direktörü Hüseyin Şahin: “Randevuyla hizmet vereceğiz”

Şahin, yaptığı açıklamada; “Tüm dünya ve ülkemizin, Yeni Tip Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle kritik günlerden geçtiği bu süreçte, ön cephede mücadele eden başta sağlık çalışanları, kamu görevlileri, temel ihtiyaç ve gıda üretici ve dağıtıcıları gibi bu dönemde ülkemizde zaruri çarkların dönmesini sağlayan milyonlarca insanımızda markalarımıza ait araçlarımız var. Tofaş olarak biz de ulusal sorumluluğumuz kapsamında bu çarkların dönmesine destek olmak amacıyla, ülke geneline yayılan 145 servis noktamızda, T.C Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan tedbirleri ve mesafeli çalışma kurallarını uygulayarak hizmetlerimizi kesintisiz sürdürüyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en iyi deneyimi sunmak en önemli önceliklerimizden biri. Şimdi de salgın nedeniyle kritik günlerden geçtiğimiz bu süreçte, müşterilerimizin sağlık risklerine yönelik önlemlerine destek olmak amacıyla bu yeni hizmetimizi başlatıyoruz. Müşterilerimizin yanında olabilmek adına başlattığımız ve geniş kitlelere hizmet edecek bu uygulama kapsam itibariyle de sektörümüzde bir ilk olacak. Böylece, model yılı veya kilometresi ne olursa olsun Fiat, Alfa Romeo ve Jeep markalı araçları, bayi ve servislerimizde Tofaş olarak ücretsiz araç dezenfekte hizmeti sunacağız. Bunu yaparken de sosyal mesafe kurallarına dikkat ederek, randevu aracılığıyla hizmetlerimizi sürdüreceğiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz