Thibault Dornon; Michelin Türkiye genel müdürü oldu

michelin türkiye genel müdürü thibault dornon
michelin türkiye genel müdü

Michelin Türkiye Genel Müdürlüğü görevine atanan Thibault Dornon, Fransa Dış Ticaret Bakanlığı, Fransız Elçiliği ve Lafarge’da çeşitli pozisyonlarda görev almıştı bundan böyle tüm deneyim ve tecrübelerini Türkiye pazarı için kullanacak.

Lastik ve lastik teknolojileriyle ilgili çözümler geliştirerek faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde 360 derece bir hizmet anlayışıyla hareket eden Michelin’in Türkiye Genel Müdürlüğü görevine Thibault Dornon atandı.

Eğitim hayatının ardından; Fransız Hükümeti adına mali bilirkişi olarak çalışan ve Lafarge’da çeşitli pozisyonlarda görev alan Thibault Dornon, bundan böyle tüm deneyim ve tecrübelerini Michelin Türkiye pazarı için kullanacak.

2001 – 2005 yılları arasında ENS Paris’te Çağdaş Tarih bölümünü yüksek derece ile tamamlayan Thibault Dornon, 2001 – 2003 Kamu politikalarında uzmanlık ve 2003 – 2004 tarihinde Cambridge Üniversitesi’nde Tarih alanında yüksek lisansını tamamladı.

Fransa Dış Ticaret Bakanlığı özel bürosunda çalışma hayatına başlayan ve eğitimi sırasında Fransız Elçiliğinde de çalışan Thibault Dornon, Kamu İlişkileri konusunda Lafarge Genel Müdür Yardımcılığı görevinde bulundu. Çağdaş Fransız, İngiliz ve Amerikan edebiyatlarının yanı sıra tarihe meraklı olan evli ve iki çocuk sahibi olmasının ardından LafargeHolcim’de Doğu ve Güney Afrika ile Hindistan’dan Sorumlu Bölge Müdür yardımcılığı görevinde bulunan Dornon, aynı zamanda kamu politikaları, konuşma yazarı ve halkla ilişkiler konusunda kapsamlı bir deneyime sahip bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz