The Fifth Gladiator !

Otomotiv sektöründeki 47 markayı temsil eden Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin sektörel büyümeye ivme katmak amacıyla ilkini 2010 yılında düzenlediği ODD Satış ve İletişim Ödülleri’nin beşincisi için geri sayım başladı.

7 Ocak 2015’de Zorlu Raffles Hotel’de gerçekleşecek ödül gecesinde Satış ve İletişim’ kategorilerinde toplam 18 dalda ödül verilecek.

Kategorilere başvurular ve halk oylaması 31 Aralık 2014 tarihine kadar devam edecek. Jüri üyeleri, iletişim dalında halk oylaması ile ilk 5’e kalan adaylar arasından ödül kazanan markaları canlı olarak gece sırasında belirleyecek. ‘Satış Ödülleri kategorisinde birinciler, ODD veri tabanına işlenen yıllık satış adetlerine göre belirlenecek. Ödül kazanan firmalar ise ODD tarafından onaylanan logoların kullanım hakkına da bir yıllığına sahip olacaklar.

 

ESPRİ KATSAYISI YÜKSELECEK

 

ODD Genel Koordinatörü Dr. Hayri Erce, organizyonla ilgili şu bilgileri verdi: 2010 yılından bu yana otomotiv sektörünün tüm paydaşlarının büyük ilgi gösterdiği, her sene keyifli bir rekabete sahne olan ODD Gladyatör Ödülleri’nde bugüne kadar toplam 74 ödül verdik. Her geçen yıl katılımın artığı halk oylamasına 2010 yılında 26 bin, 2011 yılında 32 bin, 2012 yılında 55 bin, 2013 yılında 61 bin olmak üzere bugüne kadar toplam 174 bin oylama yapıldı. Bu şekilde sektörümüzün halk ve diğer paydaşlar nezdindeki bilinirliğine katkı sağlıyoruz. The Fifth Gladiator (beşinci gladyatör) sloganıyla lanse ettiğimiz 5’inci yılımız için özel bir konsept çalışıyoruz. Bu kez, yarışmaya katılan çalışmalara emeği geçenleri de içine entegre edeceğimiz ve herkesin gülümseme ile hatırlayacağı, espri katsayısı yüksek özel bir gösteri üzerinde çalışıyoruz. Bütün yılın sıkıntılarını unutacağımız eğlenceli bir gece olacağına inanıyorum.”

Cevap Gönder

Please enter your comment!
Please enter your name here