Teknisyenlerin yarışması sonuçlandı

0

Anadolu Isuzu’nun geleneksel olarak düzenlediği “T1 Teknisyenler Yarışması’na bu yıl Türkiye’nin 7 bölgesinden katılım gerçekleşti.

Bir hafta boyunca Şekerpınar tesislerinde eğitime tabi tutulan Anadolu Isuzu’nun Eskişehir (Nuriş Otomotiv), Antalya  (Esay otomotiv), Erzurum (Sönmezler Otomotiv), Çankırı (Doğan Oto), Osmaniye (Üç Kardeşler), Antalya (Esay Otomotiv-şube) ve Beyşehir (Sarıkayalar) yetkili servisleri ekipleri, 20 Kasım’da Japonya’da yapılacak büyük final için mücadele etti.

Sonuçlar Fabrika Citimark Konferans Salonu’nda düzenlenen törenle açıklandı.

Birinciliği kazanan ve Japonya’daki büyük finalde Türkiye’yi temsil edecek olan Hakan Çukul-Ayhan Özdemir ikilisinin temsil ettiği Eskişehir Nuriş Otomotiv ekibine Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay tarafından T1 yarışma sancağı da teslim edildi. Sancak gelecek yılki yarışmaya kadar Eskişehir’de korunup teşhir edilecek.

Isuzu Global, dünya üzerindeki yetkili servisleri arasında düzenlenen “Teknisyenler Yarışması”nda ise bölgelerinde birinci olanlar için Japonya’da biraya gelip, büyük dünya finali için yarışacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here