Tam kapanma: Audi satışları AUDIRECT ile devam edecek

audi satışları

17 gün sürecek tam kapanma dönemi başladı. Kapanma süresince satışlara devam etmek isteyen markalar çeşitli çözümler sunmaya devam ediyor. Bu markalardan biri de Audi Türkiye. Audi Türkiye’nin görüntülü satış hizmeti olan AUDIRECT, tam kapanma süresince ek satış temsilcileriyle hizmet verecek.

Yeni Audi Q2 Türkiye fiyat listesi

Tam kapanmada Audi satışları devam edecek

Pandemiyle birlikte insanlar, bir yandan sağlığını kaybetme endişesi yaşarken, bir yandan da hayatına ‘Yeni Normal’de devam ediyorlar. Müşteri davranışlarını da değiştiren bu dönemde, tüketiciler geçmişe oranla çok daha temkinli. Bu dikkatli yaklaşımını finansal alanda uygulamanın yanı sıra, bir yandan da alışverişlerinde, yüz yüze yerine dijital kanalları, yani çevrimiçi platformları tercih ediyorlar.

audirect

Müşteri davranışlarında yaşanan değişim, şirketlerin de bu sürece ayak uydurmalarını mecbur kıldı ve dijital etkileşim son derece hız kazandı. Firmalar da tüketicilerini korumak adına yeni uygulamaları devreye aldı.

Audi Türkiye’nin, 2020 Haziran ayında devreye aldığı AUDIRECT ile bu süreçte hizmetini sürdürecek. Özellikle yaz aylarına girdiğimiz ve tatil dönemi öncesi bu günlerde, araç almak isteyen tüketicilerin tercih ettiği AUDIRECT, tam kapanma süresince ek satış temsilcileriyle hizmet verecek.

Tam kapanma kararı öncesi, Audi showroomlarında görüşmeler gerçekleştiren ve işlemleri bekleyen veya kapanma tarihleri arasına görüşme randevusu verilen müşterilere de AUDIRECT aracılığıyla ulaşılacak.

Yeni Audi Q3 Türkiye’de

AUDIRECT nasıl kullanılır?

Uygulamadan yararlanabilmek için Audi Türkiye’nin internet adresi https://www.audi.com.tr ‘ye cep telefonu, tablet veya bilgisayarları ile giren müşteriler, menüde yer alan ‘görüntülü görüşün‘ sekmesindeki kişisel bilgileri dolduruyor, şehir ve yetkili satıcı belirterek ister hemen görüşme talebini iletiyor, isterse başka bir tarih veya saate randevusunu alıyor.

audi türkiye internet sitesi

Formu doldurduktan sonra, forma yazdığı mail adresine Audirect satış temsilcisi tarafından ‘Görüşme Talebi‘ maili geliyor. Buradaki linke tıklayarak, https://audirect.audi.com.tr/ adresine giriş yapılıyor. Burada sizi bir Audi satış temsilcisi karşılıyor.

AUDIRECT web sayfası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz