Suzuki S-Cross’ta 15 günlük fırsat

 

Suzuki, Crossover segmentindeki otomobili S-Cross için 5.750 TL’ye varan indirimler açıkladı.

2013 model benzinli ve dizel modelleri için geçerli bu kampanya ile S-Cross modeline geçen yıl Kasım ayında tavsiye edilen perakende fiyatlarından sahip olunuyor.

 

Kampanya, 19 Mayıs 2014 tarihine kadar devam edecek.

 

Suzuki S-Cross özellikleri, donanımları, fiyatları

S-Cross;  Çift kademeli panoramik sunroof,  7 hava yastığı, anahtarsız giriş ve çalışma sistemi,  4×4 All grip teknolojisi gibi teknolojilere sahip olmasıyla farklılaşıyor.

 

Allgrip sisteminde orta konsolda yer alan bir düğmeyle 4 farklı sürüş modunu seçmek mümkün. Allgrip sisteminde normal sürüş koşullarında auto modu, daha fazla performans hissetmek için sport modu, karlı yollarda snow modu ve çamurlu yollarda lock modu seçilebiliyor. 

 

Araçta,  7 hava yastığı, ESP, Yokuş Kalkış Desteği, lastik basıncındaki düşüşleri ekrana yansıtan Lastik Basınç Sensörü ve Katlanabilir Pedal Sistemi sunuluyor.

 

S-Cross, ayarlanabilir arka koltuk sırtlıkları,deri koltukları, koltuk ısıtıcıları gibi ekipmanlarda sunuyor.

Diğer taraftan 430 litrelik bagaj hacmiyle kendi sınıfında öne çıkıyor. 

 

Bunların yanı sıra S-Cross, Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma sistemi, otomatik vites seçeneğinde direksiyondan kumandalı Vites Değiştirme, Bluetooth handsfree sistemi, Yağmur Sensörleri,  Otomatik yanan HID farlar, Cruise Control ve ön & arka Park Sensörleri gibi güncel teknooljilere de sahip.

Cevap Gönder

Please enter your comment!
Please enter your name here