Süper otomobil modelleri İstanbul’da boy gösterdi

süper otomobil modelleri

Her yıl, hem sürücülerin isteğine hem de onları takip eden izleyici kitlesinin seçtikleri ülkelere göre rota belirleyerek yola çıkan One Life Rally otomobil meraklılıklarıyla bir araya geliyor. Modifiye edilmiş süper otomobil modelleri ile yarışma amacı olmadan ziyaret ettikleri ülkelerin tadını çıkarmayı hedefleyen One Life Rally, beşinci yılında İstanbul’dan başlangıç yapacak.

One Life Rally ekibi, bu yıl yapılacak olan yeni turun start noktası olarak Galataport İstanbul’u seçti. Dünyanın dört bir tarafından İstanbul’a gelen onlarca modifiyeli otomobil, 200 yıl sonra aktif hale getirilen Paket Postanesi rıhtımında ziyarete açıldı.

Hibrit Ferrari 296 GTB fiyat etiketi ile dikkat çekiyor

one life rally

Uzun süreli karantina yasaklarının ardından normalleşmeyle birlikte binlerce insanı bir araya getiren One Life Rally etkinliği, aynı zamanda Balkanların çok kültürlü yapısını süper otomobil modelleri ile farklı ülkelere taşıyor.

İstanbul’un OneLife Rally’nin başlangıç noktası olmasından mutluluk duyduğunu belirten OneLife Rally sürücüleri; “Otomobil kullanmak bizler için bir felsefe. Biz yarışmıyor, hız peşinde gitmiyoruz. Otomobilleri ve yeni yerler keşfetmeyi, seyahati, gidilen şehirlerin hayatlarımıza yeni şeyler katmasını seviyoruz. Vizyonumuz hayatta bir kez karşımıza çıkacak türden deneyimler yaşatan muhteşem Balkan ülkelerinin dinamik, yükselen, etkileyici imajını daha yukarılara taşımak.” diyerek her yıl farklı ülkeler ve şehirler seçtiklerini, gittikleri ülkelerde gençlere hayallerinin peşinden gitmeleri gerektiğini anlattıklarını söyledi.süper otomobil modelleri

Son Durak “Prag”

Süper otomobil modelleri sahiplerinin aralarında; uluslararası ticaret şirketi sahibinden tekstil yöneticilerine, doktorlardan yatırımcılara kadar farklı mesleklerden iş insanlarının bulunuyor. OneLife Rally sürücüleri, 26 Haziran Cumartesi günü düzenlenen etkinlikten sonra 27 Haziran Pazar sabah saatlerinde Bulgaristan’ın Sofya kentine doğru yola çıkacak.

Galataport İstanbul’dan konvoy halinde yola çıkan süper otomobiller; Beşiktaş, Barbaros Bulvarı ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden geçerken heyecan verici görüntülere sahne olurken; etkinliğin sıradaki durakları Sofya, Priştina, Belgrad, Saraybosna, Budapeşte ve Prag olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz