Subaru modelleri 12 bin aracın içinden geçti

Satın aldığımız otomobillerin sağlamlığı, şıklığı, kullanışlılığı bazen jürilerce, bazen de kullanıcılar bazında ölçümleniyor. Bunlardan biri de 12 bin aracın ölçümlendiği bir platform oldu. Subaru modelleri, ABD’nin prestijli Kelley Blue Book Marka İmajı ödüllerinde üç farklı kategoride ipi önde göğüsledi.

Subaru, 2020 yılı içerisinde başarılarını artırarak yükselmeye devam ediyor. Yeni başarıları ise; En iyi marka, en güvenilen marka ve en performanslı marka ödüllerini kazanmak oldu.

Subaru, 2020 Kelley Blue Book Marka İmajı Ödüllerinde En İyi Marka ödülünün kazananı oldu. Aynı zamanda Subaru modelleri ile birlikte, En Güvenilen Marka ve En Performanslı Marka unvanlarında birinciliği hak etti.

Buna ek olarak, lüks olmayan markalar arasındaki tüm derecelendirmelerde en yüksek ortalama puanı almayı da başardı. Kelley Blue Book müşterileri, tüketicilerin ihtiyaçlarına yanıt verebilmek için soruları yanıtladılar.

Subaru modelleri, doğru fiyat, fazla fayda ve performans arayanların ihtiyaçlarını karşılayabilen bir marka oldu. Ayrıca güvenli, ferah, yakıt tasarruflu araçlar sunma konusundaki itibarı nedeniyle de Subaru’yu seçtiler.

Kelley Blue Book Marka İmajı Ödülleri, sıfır otomobil alımında heyecan yaratan marka özellikleri oluşturmayı ve sürdürmeyi başaran etkileyici otomobil üreticilerini ödüllendiriyor. Kazananlar, Marka İzleme (Brand Watch) araştırmasının tüketici otomotiv algı verilerine dayanarak seçiliyor.

12 bin araç alıcısının verilerini inceliyor

Brand Watch, yılda 12.000’den fazla sıfır araç alıcısının verisini toplayıp; inceleyen bir online marka ve model algı izleme araştırması.

Araştırma, oldukça kapsamlı bir çalışma ile, Subaru modelleri gibi sıfır otomobil satın alanların satın alım kararlarını yönlendiren önemli faktörleri nasıl algıladıkları ve yeni otomobil müşterileri arasında marka/model bilinirlik ve sadakatini nasıl sağladıkları hakkında bilgi sunuyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz