Skoda’dan büyük teslimat

Skoda modelleri hem filo hem bireysel kullanıcılarca tercih ediliyor.

Türkiye filo araç pazarında yılın ilk büyük teslimatı yapıldı. Novartis İlaç firmasının 2018 yılı başı itibariyle yenilediği filosunda marka tercihi Skoda olurken, modelde Octavia seçildi. Skoda Octavia filo pazarında ilk kez bu kadar büyük bir satınalmaya konu oldu.

Skoda, Novartis Sağlık, Gıda ve Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş’ye 646 adet Octavia aracın teslimatı gerçekleştirildi. Novartis firmasına araçları Feriye’de düzenlenen törenle, Yüce Auto Skoda Filo Satış Müdürü Harun Göktaş tarafından teslim edildi.

Bugün de filo pazarının en önemli sektörleri arasında yer alan ilaç sektörünün önde gelen markalarından Novartis’e 646 adet Octavia 1.6 dizel DSG Style modeli teslim edildi.

Novartis İlaç firması filo tercihinde Skoda Octavia ile anlaştı.

Novartis neden Skoda Octavia aldı?

Novartis Grubunu temsilen törene katılan, İletişim Müdürü Nilüfer Gürpınar Güner ise, ilaç sektörünün çok dinamik bir sektör olduğunu ve sürekli sahada olmaları gerektiğini belirterek “Hizmet verdiğimiz ilaç sektörünün dinamikleri, sürekli mobil halde olmanızı gerektirmektedir. Filo alımı kararı aldığımızda Skoda markası da seçeneklerimiz arasında yer almaktaydı. Yaptığımız araştırmalar sonucu geniş bagaj hacmi, yakıt tasarrufu, sürüş konforu ile yeni nesil mobilite teknolojileri ve güvenlik konusunda kendini ispat etmiş bir model olan Octavia’nın ihtiyaçlarımıza cevap verdiğini gördük“ dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz