Siftah liderden : 17 bin ustaya ücretsiz motor yağı dağıtacak

Petrol Ofisi, yeni bir kampanya ile koronavirus salgını döneminde iş sorunu yaşayan ustalara destek veriyor. Konuyla ilgili bir kampanyaya imza atan şirket, 22 Haziran’da; Türkiye’nin dört bir yanındaki oto sanayi siteleri ve özel servislere giderek koşulsuz ve ücretsiz motor yağı dağıtımını başlattı.

Kampanyada, 17 bin ustaya, 4 litrelik Maxima CX 5W-30 ya da 7 litrelik Maximus TDE 15W-40 ile birer kutu maske dağıtılacak.

Sektöre 3 milyon TL’lik can suyu

Petrol Ofisi Madeni Yağlar Direktörü Sezgin Gürsu, “Dünya ve ülkemiz, her açıdan zorlu bir süreç geçiriyor. Yeni normalleşmenin başladığı bugünlerde, paydaşlarımız olan otomotiv sektöründe de işler yeniden hareketlenmeye başladı. Sektör lideri olarak biz de  ustalarımıza yeni bir başlangıç olsun hedefi ile ‘Siftah Liderden’ kampanyası düzenledik.

Türkiye’nin dört bir yanında, ayırt etmeksizin oto sanayi siteleri ve özel servisler başta olmak üzere toplam 17 bin iş yerine, Maxima ve Maximus motor yağlarımızı; koruyucu maskelerle birlikte ücretsiz olarak dağıtıyoruz.

Siftah Liderden’ kampanyamız ile ekonomiye ve sektöre ustalarımız aracılığıyla 3 milyon TL’lik bir ekstra katkı sağlamış olacağız” dedi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz