Sağlık çalışanlarına ücretsiz lastik servisi

Michelin Türkiye, koronavirüs COVID-19 salgını ile mücadeleye destek olmak amacıyla; sağlık çalışanları için ücretsiz lastik bakım servisi sunuyor. Euromaster işbirliği ile bu hizmeti sağlayan Michelin ayrıca İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü’ne ambulans araçları için de lastik bağışında bulundu.

Michelin Türkiye’den yapılan açıklamada; “Michelin Türkiye olarak, içinden geçtiğimiz bu zorlu sürecin etkilerini birlik ve dayanışma ile el birliğiyle atlatacağımıza inanıyoruz.

Bu süreçte cephenin en önünde olağanüstü bir mücadele veren sağlık çalışanlarımızın yanında yer alıyor bir nebze de olsa katkıda bulunmak istiyoruz. Sağlık çalışanlarımızın ilk günden itibaren sunduğu olağanüstü çabayı takdirle karşılıyor onlara teşekkürlerimizi sunuyoruz” denildi.

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü’ne ambulans lastiği bağışında bulunan Michelin Türkiye, bir süre önce de Euromaster ile birlikte sağlık çalışanlarına destek olmak için 15 Mayıs 2020 tarihine kadar devam edecek olan bir kampanya başlatmış ve Euromaster noktalarından hizmet alacak olan İl Sağlık Müdürlükleri Ambulansları ve Sağlık Çalışanlarına Ücretsiz Lastik Sökme-Takma, Balans ve Lastik Tamiri için servis bakım hizmeti sağlayacağını açıklamıştı.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz