Renault ve Dacia’da hurda teşvikine ek 5 bin TL indirim

Renault ve Dacia, hurda teşviki kullanarak araç alacak müşterilerine ek indirim fırsatı sunuyor. 16 yaş ve üzeri herhangi bir marka ve model binek ya da hafif ticari aracını hurdaya ayırıp yenilemek isteyen müşteriler, kendi adlarına perakende alımlarında geçerli olan bu kampanyadan faydalanabiliyor.

Renault kampanya kapsamında Clio HB, Clio Sport Tourer, Kangoo Multix, Kangoo Express, modelleri faydalanıyor. Bu modellerin perakende satın alımlarında, anahtar teslim fiyatı üzerinden 10.000 TL’ye varan devlet ÖTV teşviğine ek olarak, 5.000 TL’lik indirim sağlanıyor.

Dacia Sandero

Sandero, Lodgy ve Dokker faydalanıyor

Yine Dacia kampanya kapsamında Sandero, Lodgy, Dokker Combi ve Dokker Van modellerine yönelik ek indirim sözkonusu. Bu modellerin anahtar teslim fiyatı üzerinden 10.000 TL’ye varan devlet ÖTV teşviğine ek olarak, 5.000 TL’lik indirim var.

Renault ve Dacia, hurda teşviki çerçevesinde, hurdaya ayrılan teşvik kapsamındaki binek ya da hafif ticari araç, aynı sınıfta olan Renault ya da Dacia araçla yenilenebiliyor. Müşterilere gerekli belgelerle kampanyaya katılım durumunda, Renault Finans’tan yüzde 1,54 faiz oranı ile kredi kullanma seçeneği de sunuluyor.

Vural Ak’ın muhteşem garajı: Intercity Park Otomobil Müzesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz