Otomobil kampanyaları: Kiafan ol, yüzde 30’a kadar indirim al


Yerli Otomobil (TOGG) projesinin de ortağı olan Anadolu Holding çatısı altındaki Çelik Motor bünyesinde yer alan Kia Türkiye; haziran ayı otomobil kampanyaları hattına katıldı. Şirket, KIAFAN Premium Sadakat Programı üyelerine özel bir kampanya başlattığın duyurdu. Sisteme üye Kiafanları 3 yaş ve üzeri araçları için yüzde 30’a varan indirimlerden yararlanabiliyor. Üyeler ayrıca, son son 6 yıllık servis harcamalarıyla da puan kazanabiliyor.

Aracın yaşına göre indirim

Otomobil kampanyaları kapsamındaki Program ile Kia; 3 yaşındaki araca yüzde 5, 4 yaşındaki araca yüzde 10, 5 yaşındaki araca yüzde 15 ve 6 yaşından büyük olan araçlara ise yüzde 20 indirim oranları teklif ediyor.

Yeni Kia Sportage 1.6 dizel otomatik Hatay’da test edilmişti

Puanlar indirimleri artırıyor

Kiafan sadece bir otomobil kampanyaları çözümü değil, bir sadakat programı. Programa dahil olanlar, Kia yetkili servislerindeki harcamalarından puan kazanıyor. 15 bin puan ve üzerine ulaşan üye yüzde 10 ek indirim kazanıyor. Örneğin; 6 yaşında bir Kia aracı olan üyenin, KIAFAN Premium Sadakat Programı üyeliğinde 15 bin puanı bulunuyorsa, KIA yetkili servislerinde yüzde 30 indirim avantajından yararlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz