Oto kampanyaları: 200 bin liraya 100 TL iadeli Opel Insignia

Otomobil kampanyaları aralık ayına hızlı girdi. Rekabet, D segmentinde de tüketicinin işine yarayacak küçüklü büyüklü fırsatlar yaratmaya devam ediyor. Bu sınıfta VW Passat, Skoda Superb, BMW 3 Serisi ve yeni Peugeot 508 kasım ayında en çok satan ilk 4 modeli oluşturuyor. Listeye girmek isteyen bir başka model ise Opel Insignia. Bunlardan biri de Opel Türkiye. Kasım ayının son günlerinde indirimli Cuma kampanyasında Opel Insignia indirimini kaçıranlara yeni fırsat. Opel Türkiye, 0 faizli kampanyası ile Insignia veya Astra HB alacaklara yeni fırsat öneriyor. Opel Astra HB ve Insignia modellerinde, Aralık  ayında, 120 bin TL’ye, 12 ay, 0 faizli kredi ile alım teklif ediliyor. Kampanyada Opel Insignia 2019 fiyat bilgisi güncellendi.

Opel Insignia 2019 fiyat listesi bize aralık kampanyası hakkında bilgi veriyor. Buna göre otomobil takas desteği ile birlikte 199 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Opel Astra HB fiyatı ise 14 bin 100 TL’ye varan indirimlerle 132 bin 200 TL olarak belirtiliyor.

Gündüz iş amaçlı ihtilaçları akyamları ve hafta sonları ise özel amaçlı kullanım ihtiyaçlarını karşılayabilecek tasarıma sahip yeni Opel Combo da 100 bin TL’ye, 12 Ay, yüzde 0 faizi de içeren kredi olanakları ile sunuluyor.

Opel Combo’da PSA Finans ile araç tutarının yüzde 100’üne kadar kredi olanağı da mevcut. Opel Combo modelinde 109 bin 110 TL’den başlayan fiyatlar söz konusu.

Opel SUV modellerinde aralık teklifleri

Opel SUV modelleri Grandland X ve CrosslandX’te de Aralık ayına özel 100 bin TL’ye, 12 Ay, yüzde 0 faizli kredi desteği veriyor. Opel, Grandland X modelini showroom’a özel indirimler ve takas desteği ile 173 bin TL’den; Crossland X  modelini ise 12 bin 300 TL’ye varan indirimler ile 137 bin 800 TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor.

Fransız kanatları altındaki Alman marka, Aralık ayında Insignia modelinin seçili versiyonlarında 5 bin 200 TL’ye varan; Opel Combo’da 2 bin TL’ye varan; Grandland X’in seçili modellerinde de 4 bin 200 TL’ye varan takas desteği ile eski aracınıza da talip oluyor.

Cevap Gönder

Please enter your comment!
Please enter your name here