Opel yeni Insignia ile birlikte tüm modellere sıfır faizli kredi teklif ediyor

Alman otomobil üreticisi Opel, Kasım ayı boyunca başta Grandland X ve yeni Insignia olmak üzere tüm modellerinde sıfır faiz imkanı sunuyor.

Kasım ayı kampanyası kapsamında Opel’in Grandland X SUV modeline 75 bin TL kredi için 15 ay, yüzde 0 faiz ile 332 bin 400TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor. Opel’in B-SUV segmentindeki oyuncusu Crossland X modeline ise 221 bin 600 TL’den başlayan fiyatlar ile sahip olmak mümkün.

Markanın B segmenti temsilcisi Corsa modeline 50 bin TL kredi için 15 ay, yüzde 0,89 faiz imkanına ek; showroom’lara özel avantajlarla ve 169 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor.

Opel’in bu yıl yenilenen modeli Astra Hatchback modeli, 230 bin 900 TL’den başlayan kampanyalı fiyatlar ile sahip olunabiliyor.

Hem ticari hem de kişisel olarak kullanılabilen çok yönlü Opel Combo, Kasım ayında, 50 bin TL kredi miktarına 15 aylık sürede yüzde 0,89 faiz imkanı ile tercih edilebiliyor. Showroom’lara özel avantajlarıyla 180 bin 700 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Opel Amiral Gemisi yeni Insignia için geri sayıma başladı.
11 Kasım tarihinde Türkiye’de satışa sunulacak olan yeni Insignia; yenilenen tasarımı, verimli motor şanzıman seçenekleri ve yeni donanım seviyeleri ile müşterilerle buluşacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz