Nissan almak için bayiye gitmeye gerek kalmadı

Nissan; araç sahibi olmak isteyen müşterileri için görüntülü görüşme sistemini hayata geçirdi. Türkiye’nin her yerinden Nissan bayilerine uzaktan erişim imkanı tanıyan Sizi Görüntülü Arayalım sistemi ile; müşteriler artık showroom’lara gitmeden satış danışmanlarından görüntülü bilgi alabilecek, ilgilendikleri araçları video görüşme ile inceleyebilecek. Uygulama, koronavirüs COVID-19 salgınına önlem amacıyla başlatıldı.

Nissan Türkiye Genel Müdürü Emre Doğueri: “Nissan olarak içinde bulunduğumuz bu olağanüstü dönemde; toplum sağlığını önceliklendirerek hem gerekli tüm önlemleri aldık hem de iş süreçlerimizi bu döneme uygun olarak yeniden şekillendirdik. Bir süredir üzerinde çalıştığımız, araç sahibi olmak isteyen müşterilerimiz için görüntülü arama imkanı tanıyan canlı sisteme geçiş yaptık. Bu sayede müşterilerimiz, showroom’lara gitmeden ihtiyaç duydukları her bilgiye uzman satış ekiplerimize canlı bağlanarak erişebilecek.” dedi.

Sizi Görüntülü Arayalım hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerin markanın web adresi üzerindeki ilgili linkten formu doldurması yeterli olacak. Formu doldurduktan sonra tercih ettikleri bayiye yönlendirilecek olan müşteriler, talep ettikleri zaman diliminde Nissan satış danışmanı tarafından görüntülü aranacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz