Müşteri memnuniyetinde ilk sırada

Renault ve Dacia, sikayetvar.com müşteri memnuniyet endeksinde 2020 yılı ilk çeyreğini, kendi kategorilerinde en iyi olarak tamamladı. 2019 yılını da kendi kategorilerinde birincilikle kapatan Renault ve Dacia, yaklaşık 4 milyon üye ve aylık 7 milyon tekil ziyaretçiye sahip platformda; memnuniyet düzeyi, teşekkür oran, müşteri kaybını engelleme ve şikayet oran endeksine göre değerlendirildi.

Renault ve Dacia markaları temsilcisi Renault Mais 2,5 yıl önce dijital dönüşüme başladı. Bu doğrultuda, müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşımak üzere kurduğu Diyalog platformu; ile sesli hizmetlerden sosyal ve dijital kanallara kadar kişiye özel, kolay ve benzersiz bir deneyim sunuyor.

Diyalog İletişim Hattı, kaza ve arıza gibi durumlarda anlık müdahale hizmeti sunan Renault Yardım; tüm başvuru ve taleplerin değerlendirildiği Şikayet Yönetim Ekibi; kalite ve memnuniyet kontrol aramalarının yapıldığı Renault Dinliyor’un yanı sıra Sosyal Medya ve Dijital Kanallar ekibi ile 7/24 kesintisiz hizmet veriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz