Motobike 2020: Motosiklet fuarı biletleri satışa çıktı

Otomobil ve hafif ticari araçlar alanında fuar etkinlikleri sürdürülebilirliğini kaybetmişken, Motobike Istanbul 2020 şubatta yeniden kapılarını açacak. Motobike Istanbul motosiklet fuarı 20-23 Şubat 2020 tarihleri arasında 12. kez iki teker dünyasının buluşma noktası olacak. İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy salonlarında ziyaret edilebilecek olan Motosiklet fuarı bilet fiyatları da belli oldu ve Biletix üzerinden satışa çıkarıldı. Bilet fiyatları öğrenci ve kadınlara 10 TL ile kombine 50 TL arasında değişiyor. Fuara MOTED, MOTODER gibi dernekler destek veriyor.

 

Önde gelen motosiklet markalarının lansmanlarının gerçekleşeceği fuarda, her yıl olduğu gibi ziyaretçiler yeni modelleri ilk kez yakından görme imkanına sahip olacaklar.

Messe Frankfurt İstanbul Yönetici Ortağı Tayfun Yardım konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Motobike Istanbul’da 2019 yılında 255 katılımcı 99 bin 231 ziyaretçi ile bir araya geldi. Türkiye’de motosiklet ve bisiklet pazarının gelişimi için sektörün önde gelen dernekleri MOTED (Motosiklet Endüstri Derneği) ve MOTODER (Motosiklet Sanayicileri Derneği), Motul, Garanti BBVA, Aytemiz, Quick Sigorta ve OMM sponsorlukları ile işbirliği içerisinde Şubat ayında 12.kez kapılarını açacak olan fuar; yurt içi ve yurt dışından motosiklet ve bisiklet severleri ağırlayacak. Bir çok prestijli markanın lansmanları ile birlikte ziyaretçilerimizi pek çok yenilik bekliyor olacak. Motobike Academy kapsamında bilgilendirici seminer ve konferanslar düzenlenecek; gösteri alanında ise motosiklet şovları ve sürpriz etkinlikler ile ziyaretçiler fuar boyunca keyifli ve heyecan dolu anlar yaşayacaklar.” dedi.

ŞUbat ayındaki fuara hazırlanan Honda, BMW Motorrad, Yamaha, Harley Davidson, Ducati, KTM gibi markalar da en yeni modellerini sergilemeyi planlıyorlar.

BU markaların 2020 yenilikleri kasım ayında İtalya’nın Milano kentinde yapılan dünyanın en büyük motosiklet fuarı EICMA 2019 kapsamında da gösterilmişti. OTOAJANDA olarak erinde izlediğimiz bu dev organizasyondaki yeni modelleri hatırlamak isterseniz linke bakabilirsiniz.

Biletini erken alan, daha kârlı çıkacak

Biletix üzerinden satışa çıkarılan motosiklet ve bisiklet sektörünün en önemli buluşma noktası olan Motosiklet fuarı bilet fiyatları erken dönem indirimiyle satışta. Ayrıca biletler öğrenci ve kadınlara özel olarak, Perşembe ve Cuma günleri yüzde 50 indirimli olarak satılıyor.

EICMA 2019 Honda şovunda başrolde CBR1000RR var

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz