Mobil hafif ticari yağ ürünlerini genişletiyor

mobil hafif ticari yağ

Otomotivden endüstriyel yağlara kadar bir çok farklı alanda faaliyet gösteren Mobil, hafif ticari araçlara özel yeni yağ modelini tanıttı.

Markanın diğer ürünleri gibi 10,5 ve 7 litrelik ambalajlarla satışa sunulan yağ, yeni nesil Ford markalı hafif ticari araçlar için özel olarak geliştirildi. Tam sentetik Mobil Delvac LCV F 0W-30, şehir içi sürüşlerde karşılaşılan ağır sürüş koşullarında çalışan dizel motorlar için uzun motor ömrü sağlamak ve üst seviyede korumaya yardımcı olmak üzere tasarlandı.

Ford’un “WSS-M2C950-A” teknik şartnamesini karşılayan Mobil Delvac LCV F 0W-30; Ford markalı hafif ticari araçların yanı sıra, ACEA A5/B5 ve ACEA C2 gerekliliklerinin karşılanmasının istenildiği kamyonetlerde de kullanılabiliyor.

Mobil Delvac LCV F 0W-30’un artırılmış yakıt ekonomisine katkı sağlanması hedeflenirken, daha uzun dizel partikül filtresi ömrü ve geliştirilmiş düşük sıcaklık özellikleriyle ticari araç kullanıcılarının işini kolaylaştırması bekleniyor.

Servis Süresi Uzuyor, Maliyet Düşüyor

Mobil Delvac hafif ticari araç yağ ürün ailesi şehir içinde zorlu sürüş koşullarında motoru korumasıyla ön plana çıkıyor. Aynı zamanda, servis dışı kalma sürelerini kısaltarak hafif ticari araç sürücülerine zaman ve maliyet tasarrufu imkanı sunuyor.

Aileye yeni katılan Mobil Delvac LCV F 0W-30 ile birlikte Mobil, hafif ticari araç kullanıcıları için 5 farklı çözüm sunuyor.

Mobil Delvac LCV F 5W-30; Ford WSS-M2C913-D ve Ford WSS-M2C913-C onaylarının tavsiye edildiği motorlara sahip Ford hafif ticari araçlar
ile ACEA A5/B5 veya A1/B1 standardı gerektiren hafif ticari araçlar için öneriliyor.

Mobil Delvac LCV M 5W-30; MB 229.31, 229.51 veya 229.52 onaylı ürünlerin tavsiye edildiği Mercedes-Benz hafif ticari araçlar, ACEA C3 standardı gerektiren hafif ticari araçlar, VW 505 00/505 01 onaylı ürünler gerektiren Volkswagen hafif ticari araçlar, katalitik konvertörlü benzinli araçlar ve dizel partikül filtreli dizel araçlar için tavsiye ediliyor.

Mobil Delvac LCV T 5W-30 ve Mobil Delvac LCV 10W-40 ürünleri ise; şehir içi sürüş koşullarında çalışan dizel ve benzinli motorlarda yağlama ve koruyuculuk sağlayan motor yağları olarak sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz