Mobil Delvac, hafif ticari yağ ambalajlarını 10,5 litreye yükseltti

Mobil, 5 ve 7 litrelik ambalaj seçenekleriyle satılan Mobil Delvac hafif ticari araç motor yağları ailesinin F 5W-30 versiyonunu yeni 10,5 litre hacimli ambalajıyla satışa sundu.

Mobil Delvac F 5W-30 yağı 10,5 litrelik ambalajı ile Ford markası tarafından da onay almayı başardı. Yeni yağ, yeni ambalaj paketiyle 10 litreye kadar karter hacmine sahip diğer tüm araçlar için özel olarak geliştirildi.

Mobil Delvac hafif araç motor yağları ürün yelpazesi; F 5W-30, dizel partikül filtresiyle uyumlu M 5W-30, T 5W-30 ve 10W-40 olmak üzere dört farklı üründen oluşuyor.

Ticari araçların değerini koruyor

Türkiye’de 5, 7 ve son olarak 10,5  litrelik ambalaj seçenekleriyle satışa sunulan Mobil Delvac hafif araç motor yağları F 5W-30, M 5W-30, T 5W-30 ve 10W-40; motor ömrünün uzamasına önemli şekilde katkıda bulunuyor. Şehir içi sürüş ve ağır hizmet koşullarına bağlı aşınmalara karşı üstün koruma ve yüksek performans sağlıyor.

Mobil Delvac, ticaret erbapları için sorun haline gelen yüksek bakım maliyetleri ve arızalar sebebiyle yaşanan zaman kayıplarının da önünü kesmeye yardımcı oluyor; aynı zamanda ticari araçların değerini koruyan dünyanın önde gelen araç üreticilerinin motor şartnamelerini de karşılıyor.

Hafif ticari araçlar için özel olarak geliştirilen Mobil Delvac hafif ticari araç ürün serisi ayrıca, yakıt tüketiminin düşürülmesine yardımcı olarak yakıt ekonomisine katkı sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz