Mio MiVue M760D motosiklet kamerası satışa çıkıyor

Son dönemlerde araç kamerası ve motosiklet kamerası oldukça popüler hale geldi. Kameralar, kaza güvenliği amaçlı kullanan ve seyahat anılarını kayıt etmek isteyen kullanıcıların daha fazla önüne çıkmaya başladı.

Seçenekler de artıyor. Özellikle motosiklet kullanıcıları açısından yaşanabilecek bir kazada tartışmaları ortadan kaldırmak amacıyla motosiklet sürücülerinin de gündeminde kamera var. Peki motosiklet kamerası gerekli mi dersek, yenisi Mayıs 2020’de Türkiye’ye gelecek bir kamera bu soruya cevap vermeye çalışıyor.

Mio markası motosiklet sürücülerinin yollardaki arkadaşı olmaya hazırlanıyor. Araç içi kamera sektöründe dünyada lider markalarından biri olan Mio; MiVue M760D Motosiklet Kamerası ile Türkiye’deki motosiklet tutkunlarına merhaba diyor.

Mio, ülkemizde de araç içi kamera sektöründe, oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine sahip. Motosiklet kameralarının ülkemize ne zaman geleceği ise merak edilen bir konuydu. Mio, Mayıs 2020 itibarıyla motosiklet kamerası MiVue M760D’yi ülkemizde satışa sunacağını duyurdu.

Ülkemizde motosiklet kullanımının her geçen gün artmasıyla, motosiklet bilinci ve güvenli sürüş farkındalığı da artış gösteriyor. Sizler de motosikletli sürücüleri farketmeyi unutmayın. Artmakta olan kullanım ve gelişen talepler nedeniyle motosiklet kameralarından beklentiler de artmış durumda.

Özellikler kullanıcıların beklentisine özel tasarlandı

Mio, araç içi kamera sektöründe birçok özelliği ilk kez kullanan marka olması nedeniyle araç içi kamera kullanıcılarının yanı sıra motosiklet kamerası arayanların ve teknoloji tutkunlarının da yakın takibinde.

Mio MiVue M760D’de sunduğu; ön ve arka olmak üzere çift kamerası ile seyir halindeyken hem ön tarafta hemde arka tarafta olup biteni kaydedebilirsiniz. Çok yüksek kaliteli Sony Starvis Sensörü, tek tuşla kayıt özelliği oldukça kolay kullanılabiliyor.

Darbelerin nereden geldiğini algılayan 3 eksenli G sensörü, mikrofona bağlı otomatik konum belirleyen GPS’i (çektiğiniz görüntüleri seyrederken eş zamanlı olarak harita üzerinde nerede olduğunuzu, hızınızı görüntüleyebilirsiniz.), IP67 seviyesinde su ve toza karşı dayanıklı tasarımı ve daha birçok özelliği ile daha piyasaya çıkmadan, motosiklet kullanıcılarında merak uyandırmayı başardı.

Sony Starvis Sensör desteği

Mio, 2018 yılından itibaren ülkemizde de araç kamerası modelleriyle kullanıcılarının beğenisini kazanmış durumda. Motosiklet kamerası olarak piyasaya sürdüğü Mio MiVue M760D, motosiklet kullanıcılarında şimdiden merak uyandırıyor. Kullanıcısına sunduğu birçok özellik ve Sony Starvis Sensör desteği ile oluşan beklentileri boşa çıkarmamayı hedefliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz