Bomontiada’da Mercedes Benz test sürüşü fırsatı

Mercedes Benz, test sürüşü imkanını otomobil sahibi olmak isteyenlere taşınabilir mağazasıyla ulaştırıyor. Mercedes-Benz’in mobil bayi uygulaması Pop-Up Box, 10-23 Aralık tarihleri arasında Bomontiada’da otomobilseverler ile bir araya geliyor. Yeni A-Serisi Sedan sergilenmesinin yanı sıra mağazayı ziyaret eden kişilerin test sürüşüne de sunuluyor.

2017 yılında başlayan “pop-up” mağazacılık uygulaması 2018 yazı boyunca Ege Kıyıları’nda sürdürülmüştü. Mercedes-Benz Türk, Pop-Up Box ile müşteri odaklı yaklaşımıyla öne çıkmaya devam ediyor. Taşınabilir “Pop-up” mağazalarıyla, İstanbul Bomontiada’da benzersiz bir müşteri deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

Mercedes Benz, test sürüşü imkanını “Pop-up” mağaza konsepti ile sağlayarak en yeni modellerini deneyimletmeye devam ediyor. Yılbaşı konsepti ve Pop-Up Box temasıyla gerçekleşen etkinlikler ile 10-23 Aralık tarihleri arasında İstanbul Bomontiada’da ziyaretçilerini karşılayacak.

Mercedes-Benz’in kompakt sınıftaki ilk sedan modeli, yeni A-Serisi Sedan, etkinlik boyunca sergilenecek. Mercedes-Benz Kullanıcı Deneyimi (MBUX) yapay zekâ kullanımı ile omuz, dirsek ve baş mesafesinde ortalamanın üzerindeki geniş iç mekânı ile birlikte ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

“Yeni Konseptle Müşteri Deneyimi”

Mercedes-Benz Otomobil Grubu İcra Kurulu Üyesi Şükrü Bekdikhan, “Mercedes-Benz Türk olarak iki yıl önce ana şirketimiz Daimler AG’nin global girişimi olan “Best Customer Experience” programı kapsamında “Mükemmel Müşteri Deneyimi”ni hedefleyen projeler üzerinde çalışmaya başladık.

Müşteri, bayi, bağlanılabilen otomobiller ve dijitalleşmenin temel alındığı bu program kapsamında, müşteriye temas edilen her noktada, ileri teknolojiye sahip araçlarımız ile hizmet sunmayı hedefledik. Bu program kapsamında da son iki senedir geçici mağazacılık ‘pop-up’ uygulamasını sürdürüyor ve müşterilerimiz ile buluşmaya devam ediyoruz. Geçen sene çok ilgi gören ve birçok ödül kazanan Mercedes Benz test sürüşü fırsatı sunan Pop-Up Store ve Box konseptimizi bu yıl da devam ettiriyoruz.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz