Mercedes Benz ikinci el hafif ticari araç hizmetini genişletiyor

mercedes benz hafif ticari ikinci el araç vito

Vito, Sprinter ve Citan modelleriyle hafif ticari araç segmentinde farklı ihtiyaçlara yönelik ürünler sunan Mercedes Benz, ikinci el hizmetlerini genişletiyor. Uygulamaya alınan yeni program ile Mercedes Benz güvencesinde daha fazla araç, müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Mercedes’in sunduğu “Birinci Sınıf, İkinci El” hizmetiyle sadece ikinci el hafif ticari araç pazarında değil; diğer araç tipleri de bulunan geniş ürün yelpazesi arasında seçim yapılabiliyor. Buna ek olarak; Mercedes Benz’in uygulamaya aldığı “Sertifikalı İkinci El Hafif Ticari Araç” (Certified Pre-Owned) programı ile ikinci el araçlar artık iki farklı kategoride sunuyor.

mercedes benz sprinter

Esnek Ödeme Seçenekleri ve Muayenesi Yeni Araçlar

Bu program kapsamında 24 aya varan garantiye sahip olan araçlar 12 aya varan MobiloVan yol yardım hizmetinden de faydalanabiliyor. 10 güne kadar araç değişim opsiyonuyla (10 gün / 500 km) satışa sunulan “Sertifikalı İkinci El Hafif Ticari Araç” programındaki; Mercedes Benz Vito, Sprinter ve Citan gibi modeller, gerçekleştirilen bakımlar sayesinde 6 ay bakım ihtiyacı duymayacak şekilde yeni müşterilerini bekliyor.

Mercedes Benz ikinci el hafif ticari araç hizmeti “Birinci Sınıf, İkinci El Araç” kapsamındaki ikinci el araçlar ve “Sertifikalı İkinci El Hafif Ticari Araç” programındaki araçlar ile birçok ortak avantaja sahip. Her iki kategorideki araçlar cazip ve esnek finansman olanaklarının yanında alt takas imkanına sahip. Bu ortak özelliklerin yanı sıra tüm bu araçların muayeneleri satış tarihinden minimum 3 ay önce gerçekleştirilmiş olarak satışa sunuluyor. Ayrıca tüketiciler dilerse test sürüşü de gerçekleştirebiliyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz