Mercedes kullanılmış otomobil, tüm markalara açıldı

0

Türkiye’de ikinci el Mercedes piyasasında düzenleyici görevi üstlenen ve bir süredir EL2 adıyla faaliyet gösteren yapılanma, yeni bir isimle yoluna devam edeceğini açıkladı. Mercedes Kullanılmış Otomobil programının yeni adı “Mercedes-Benz Certified” oldu.

Takas yelpazesi genişliyor

Mercedes 6 yaşından küçük, 120 bin km’nin altındaki otomobilleri, marka kriterlerine uygun halde satışa çıkaracak. Bu yılın ilk 6 ayında 2017 yılındaki aynı döneme göre yüzde 10’a yakın artış sağladığını açıklayan MBT, 2 yıl garantili kullanılmış otomobil satışı yapıyor. “Kullanılmış Otomobil Onarım Güvencesi” kapsamında, otomobilin motoru, dişli kutusu, tahrikli aksların güç aktarım parçaları, şaft, elektrik elektronik donanımı ve orijinal audio/video sisteminde meydana gelen arızalar, belirlenmiş şartlar dahilinde ücretsiz olarak onarılabiliyor.

Mercedes-Benz Kullanılmış Otomobil Onarım Güvencesi hizmetleri Türkiye sınırları içindeki tüm Mercedes-Benz yetkili servisleri tarafından veriliyor. Bu hizmetin geçerlilik süresi içinde otomobilin satılması halinde tüm haklar yeni sahibine devredilebiliyor.

Mercedes kullanılmış otomobilde neler var?

  • 6 yaşını ve 120.000 km’yi geçmemiş tüm Mercedes-Benz Sertifikalı kullanılmış otomobiller için 24 ay geçerli “Onarım Güvencesi” sağlanıyor.
  • İhtiyaç halinde, 7/24 hizmet alınabilen yol yardım hizmeti sunuluyor.
  • Mobilo Hizmeti ile birlikte tüm Mercedes-Benz Yetkili Servisleri’nde ikame araç veriliyor.
  • Mercedes-Benz Sertifikalı Kullanılmış Otomobiller özelinde kredi ve kasko.
  • Tüm Sertifikalı Kullanılmış Otomobiller Mercedes servislerinin kontrolünden geçiyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here