Megane SUV geliyor

0

 

Binek otomobilde Türkiye’nin en fazla satılan markası unvanını taşıyan Renault, ürün gamında önemli yeniliklere gidiyor. Ürün gamını baştan aşağı yenilemeye hazırlanan Fransız marka yenilemedeki ilk adımı Espace ile atacak.

Türkiye’de satılmayan Espace’ın yeni jenerasyonu 2015'in nisan ayında fuarla birlikte yollara çıkacak.

 

Renault’nun 2015 yılındaki en önemli yeniliği hiç kuşkusuz Megane platformu üzerine tasarlanan SUV modeli olarak şekilleniyor.

En büyük rakibi de Renult Nissan İttifakı’nın başarılı modellerinden Nissan Qashqai olacak. Megane SUV, ilkbahar aylarında satışa çıkacak. Kaslı ve yüksek Megane’ı andıran araç, tüm Avrupa’da hızla büyüyen C SUV segmentinde rekabet edecek. 

 

2015 SONUNDA TÜRKİYE’DE

 

Bu iki otomobilin Türkiye’ye geliş takvimi ise 2015’in ikinci yarısı olacak. Megane SUV’un 7 kişilik versiyonu da bulunacak. Bu versiyon ise 2017 yılında yollara çıkacak. Renault, B SUV segmentinde kısa süre içinde başarıyı yakalayan Captur modelinin küçük kardeşi Kwid’i 2016’da müşterilerinin beğenisine sunacak.

2016 yılında ise Renault efsane modeli Alpine’e yeniden hayat verecek. Spor otomobil Alpine’in Türkiye’ye özel siparişle ithal edilmesi bekleniyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here