Lassa yeni reklamında yola sağlam basanlar oynuyor

Lassa, yıllardır devam eden Sağlamsa Lassa kampanyası kapsamında Türkiye’nin dört bir yanında yaptığı çekimlerden oluşan; Türkiye’nin dört bir yanında yola sağlam basanlar reklam serisini izleyiciyle buluşturdu.

Brisa’nın güçlü markalarından Lassa, Sağlamsa Lassa kampanyasını böylece tüm Türkiye’yi kucaklayan bir seriyle izleyiciyle buluşturdu. Bu kapsamda Türkiye’nin dört bir yanında yola sağlam basanlar reklam serisi ortaya çıktı.

Yedi farklı şehirde yapılan çekimlerde hafif ticariden bineğe; traktörden kamyonete Lassa’nın tüm ürün gamının yer aldığı reklam filmi ve beraberinde sekiz ürün filmi hayata geçirildi.

Lassa sağlamlık stratejisine uygun olarak yayınladığı reklam filminde klasikleşen gururlu Lassa ikonik yürüyüşünü halktan kişilerle sunmaya devam ediyor. Lassa yeni reklam filminde Türkiye’nin farklı yerlerindeki insanların Lassa ile kahramanca aştığı yolların hikayesini ekrana getiriyor.

Oldukça geniş bir çekim ekibiyle günler süren çalışmaların sonunda, eşsiz Türkiye manzaraları ve bölgelere özel yolculuk hikayeleri reklam filmleriyle ekranlarda yerini aldı

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz