Kredi kartına güvenene 9 taksitle Vespa ve Piaggio

250 cc’den küçük hacimli motosikletlere sıfır ÖTV teşviği sona erdi. Yenilenebilir ama ne zaman? Bu da otomobil fiyatlarını olduğu gibi motosiklet fiyatlarını da yükseltti. Fakat firmalar ellerindeki araçları satmak zorunda. Türkiye’de İtalyan Vespa ve Piaggio marka scooterlerı temsil eden Trend Motor yeni kampanyasını açıkladı.

Temmuz sonuna kadar geçerli olduğu açıklanan kampanyada tüm 150 cc’lik Vespa’lar anlaşmalı bankaların kredi kartlarına özel 15 bin TL’ye kadar 9 ay vade farksız taksit imkanıyla satışa sunuluyor. Bu kapsamda Primavera 150, Sprint 150 ve GTS 150 modelleri bulunuyor.

Temmuz kampanyasında Vespa ve Piaggio scooterlara kredi kartına 9 taksit

Ayrıca 300 cc’lik Vespa modelleri de 30 bin TL’ye kadar 9 ay vade farksız taksit imkanıyla yeni sahiplerini bekliyor. Bu modellerse GTS 300, GTS300 Super, GTS 300 Super Sport, GTS300 Yatch, GTV300 olarak sıralanıyor.

Kaskını takmadan motosiklete binme.

Tüm bunlarla sınırlı kalmayan fırsatlar çerçevesince, sportif Piaggio Beverly 350 modeli ise anlaşmalı bankaların kredi kartlarına özel 30 bin TL’ye kadar 9 ay vade farksız taksit imkanıyla satışa sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz