İstanbul Park’a gel, hafta sonu fırtına gibi geçsin

Intercity İstanbul Park’ta, merkezinde otomobil, motosiklet ve diğer motorlu araçlar olan yeni bir festival devam ediyor.

Giriş ücretinin alınmadığı V Weekend Motoring; İstanbul Park’a otomobilden motosiklet showlarına, DJ performanslarından drift gösterilerine; ödüllü yarışmalardan eğlence dolu aktivitelere kadar birçok etkinliği getirdi.

V Weekend Motoring’de; otomobil ve motosiklet markalarının tanıtım stantlarıyla birlikte, otomobil ve motosiklet kulüplerinin sergileyeceği eşsiz koleksiyonlar bulunuyor.

Off-road garaj ve kulüplerinin sergileyeceği benzersiz araçlar da otomobil tutkunlarının ilgisini çekecek en gözde alanlardan biri.

İsteyen piste çıkıyor

Bine yakın aracın bir arada bulunduğu festivalde  DJ performansları, simülatörler, drift ve akrobasi gösterileri; seminerler, eğlenceli ve ödüllü yarışmalar ile çocuk eğlence alanları yer alıyor.

Tam bir aile festivali havasında olan etkinliklerde; Intercity Silver Cup, Intercity Cup ve Caterham araçların yarıştığı Intercity Platinum Cup yarışları da yapılıyor.

V Weekend Motoring kapsamında yer alan Intercity İstanbul Park 29-30 Eylül pist günlerine www.intercitypark.com internet sitesinden seans satın alanlar; dünyanın en güzel pistlerinden biri olan Intercity İstanbul Park’ta kendi otomobilleri tur atabiliyor. Pilotların yaşadığı heyecanı en yakından hissedebiliyor.

Intercity Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak

Duyuları harekete geçiren bir festival

Intercity Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak, Intercity’nin 27 yıllık geçmişinde otomotiv sektörüne ve motorsporlarına verdiği önemi hatırlatarak; “Intercity İstanbul Park Pisti’nde gerçekleştirdiğimiz birçok yerel ve uluslararası organizasyon sayesinde önemli deneyime sahibiz.

Bundan cesaretle İstanbul’a eşi görülmemiş bir festival kazandırmak istiyoruz. Eylül ayında İstanbul’a ulaşım ve yeme içme dahil tüm detaylarını özenle hazırladığımız ve bugüne kadar görülmemiş yepyeni bir organizasyon kazandırmak istiyoruz.

V Weekend Motoring’e gelen otomobil ve motosiklet tutkunları, hayallerindeki araçları görebilecek, duyabilecek ve dokunabilecek. Ailece gelebilecekleri etkinliğimizde kadın ve çocukların da sıkılmayacakları bir ortam hazırladık” dedi.

V Weekend Motoring’de neler var?

Otomobil ve Motosiklet markalarının tanıtım stand alanları; en son model araçları ile yetişkinlere ve çocuklara eğlenceli aktivitelerinin yapılacağı V Weekend Motoring 29-30 Eylül Cumartesi ve Pazar günleri saat; 10:00-18:00 arasında düzenleniyor. Festivalde şu etkinlik ve aktiviteler de var;

  • Klasikten egzotiğe, off-road’danmotorsporları takımlarına birçok farklı kulüp ve garajdan yüzlerce nadir araç,
  • Gösteri alanında iki gün boyunca, otomobil ve kamyon drift, motosiklet akrobasi, drifttaxi, otomobil parade geçişleri, eğlenceli ve ödüllü yarışmalar,
  • Yarış pistinde Intercity Silver, Intercity Gold Cup ve Intercity Platinum Cup yarışları
  • Intercity İstanbul Park Pist Günleri, Pist Taxi etkinlikleri, OPC Cup yarışları,
  • İki gün boyunca sektörel konuların işleneceği ve pratik güvenlik bilgilerini içeren seminerler,
  • Food Truck konseptli farklı yeme / içme deneyimleri,
  • Sponsor standlarında eğlenceli etkinlikler,
  • Yarış simülatörleri ve dronelar,
  • Çocuk eğlence alanları,
  • Gün boyu müzik şöleni veheyecanlı deneyimler.

Nasıl Gidilir?

Ziyaretçi girişlerinin ücretsiz olduğu V Weekend Motoring’e aracı ile gelen misafirler sadece 20 TL otopark ücreti ödeyecekler. Aracı olmayanlar ise Pendik (E5) Metro çıkışından Intercity İstanbul Park’a; ve aynı şekilde pistten Pendik (E5) Metro istasyonuna gün boyu ücretsiz servis hizmetinden yararlanabilecek. Ziyaretçileri yönlendirmek üzere Pendik (E5) Metro çıkışında Intercity Istanbul Park görevlileri hazır bulunacak.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz