Hyundai Assan’a yeni genel müdür içeriden

Bir süredir boş olan Hyundai Türkiye yurtiçi satışlar genel müdürlüğü görevine atama yapıldı. Yeni atama ile şirkette uzun yıllardır satış operasyonlarını yöneten Murat Berkel Hyundai Assan Genel müdürü sorumluğunu üstlendi. Berkel, Hyundai Assan satış, pazarlama ve satış sonrası faaliyetlerinin yönetimini üstlendi.

Yeni görevine 01 Ocak 2020 tarihinde başlayacak olan yeni genel müdür, 21 yıldan fazla bir süredir Hyundai Assan’da görev alıyor. Berkel, Hyundai Assan’daki çalışma hayatına 1998 yılında filo ve özel satışlar uzmanı olarak başladı. Daha sonra 2014 yılına kadar satış ve satış sonrası birimlerinin çeşitli kademelerinde görevine devam etti. Satış Genel Müdür Yardımcısı olarak 2015 yılında terfi alan yeni kaptan Berkel, uzun yıllara dayanan deneyimini 2020 yılbaşı ile birlikte Hyundai Assan Pazarlama, Satış ve Satış Sonrası Genel Müdürü olarak sürdürecek.

Murat Berkel kimdir:

City College of London’da İşletme ve Finans ön lisansını tamamladıktan sonra Newport Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olan Murat Berkel, evli ve iki çocuk babası.

 

Yeni Hyundai Sonata Türkiye’ye gelirse iyi iş yapar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz