Görüntülü bayi sistemi kapsama alanına Türkiye’yi aldı

Koronavirüs döneminin en belirgin etkileri otomotiv bayilerinin hızlı dönüşümü oluyor. Eski usul bayi gezmelerin neredeyse çok azaldığı bir dönemin ardından evinden çıkmadan bayi gezme ve araç satın alma dönemi neredeyse başladı. Bu yeni döneme ilk katılan şirketler arasında Fiat da yerini aldı. Fiat bayi araması için Fiat.com.tr adresine girmek ve karşınıza çıkan bayi linki tıklamak gerekiyor.

Fiat, tüm bayilerinde görüntülü görüşme sistemini çalıştırmaya başladı. Fiat Türkiye çapındaki 35 bayisinde kullandığı görüntülü görüşme sistemini, şimdi tüm bayilerinde kullanıma açtı.

Sistem, fiat web sitesinden de ulaşılabilecek bayi web siteleri veya sosyal medya aracılığıyla dilediği bayinin satış danışmanına saniyeler içerisinde bağlanabilmeyi sağlıyor.

Tüm bayiler üzerinden devreye alınan sistem ile sanal showroom ortamı yaratılıyor. Fiat bayilerinin platformlarındaki modeller online ortamda canlı olarak incelenebiliyor. Modellerle ilgili tüm detaylar hemen öğrenilebiliyor.

Fiat son olarak yeni 500X modelini Türkiye pazarına sunmuştu.

Fiat Marka Direktörü Altan Aytaç, Koronavirüs (Covid-19) salgını sebebiyle showroom trafiğinin doğal olarak yavaşladığını belirtiyor. Ev veya iş yerlerinden zorunlu olmadıkça çıkılmadığını hatırlatan Aytaç, yeni döneme uygun bir çalışma içine girildiğinin göstergesi olan şu bilgileri verdi: “Görüntülü görüşme uygulamamızı Türkiye genelindeki tüm bayilerimizde devreye aldık ve Fiat showroom’larını müşterilerimizin evine getirdik. Uygulamayla, müşterilerimize olduğu kadar bayilerimize de önemli ölçüde destek olmayı hedefliyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz