Ford Türkiye reklam filmi geleceği gerçek ile bir araya getiriyor

Kara düzen mekanik sistemlerden ve analog teknolojilerden uzaklaşırken, kendi kendine gidebilen otonom araçların içinde film izlenebilen dijital teknolojilerin gelişimine tanıklık ediyoruz. Bunların yanı sıra, sürdürülebilir bir dünya ihtiyacı ve müşteri beklentilerinin hızla değişmesi ile otomotivde yepyeni trendler hayatımıza giriyor. Otomotivde gelecek ve gerçek arasındaki boşluk kapanırken, Ford Türkiye geleceğin bugünden yaşanabildiğini gösteren reklam filmi ile karşımıza çıkıyor.

İnsan odaklı, hayatı kolaylaştıran tasarım ve yenilikçi teknolojilere sahip bir müşteri deneyimi sunmak üzere çalışmalarını sürdüren Ford; “Gelecek=Gerçek” ile önümüzdeki dönemde araç portföyünde de daha sürdürülebilir teknolojilere, otonom ve bağlantılı özelliklere sahip modellerin rol oynayacağı gelecek sunmayı hedefliyor.

Ford Fiesta 2022 Active ve ST versiyonlarıyla birlikte tanıtıldı

‘Gelecek Gerçek’ mesajı etrafına kurulan reklam filminde, gerçek gelecek teknolojilerinin Ford ile bugünden mümkün olduğu vurgulanıyor.

Geleceğin teknolojilerini bugünden yaşatma marka vaadiyle, yenilikçi teknolojiler ile hayatını kolaylaştırmak isteyen ve gelecek için heyecan duyan kişilere Ford teknolojilerinin tüketicileri bugünden geleceğe hazırladığını, geleceği yaşattığını vurgulayan bir kampanya kurguladı.

Ford Türkiye reklam filmi “geleceği sahiplendiği” stratejik vizyonunun görsel dünyasını anlatırken; markanın gelecek teknolojilerinden, yeni nesil müşteri deneyiminden, mobiliteden ve sürdürülebilir şehirler konusunda önümüzdeki dönemi kapsayacak iletişiminin de başlangıcı olma önemini taşıyor.

Punch BBDO tarafından hazırlanan kampanyanın reklam filmini Norr Film’den Sir Fred yönetti. Filmin görüntü yönetmenliğini The Impossible, The Imitation Game, Jurassic World: Fallen Kingdom filmleriyle bilinen Oscar Faura yaptı.

Film için Tears For Fears’ın efsane şarkısı Mad World, Pedro Macedo Camacho tarafından tekrar düzenlenirken; şarkıyı Hans Zimmer’in vokalistlerinden Tina Guo seslendirdi.

Çekimleri dört gün süren Ford Türkiye reklam filmi içerisinde gösterilen İstanbul’un gelecek dünyası; uluslararası video sanatçılarından Mert Kızılay’ın katkılarıyla Anima tarafından iki ay süren bir çalışma ile hayata geçirildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz