Fiat Fiorino teknolojik yenilenmeyle yola devam dedi

Türkiye’nin yıllardır sevilen modeli Fiat Fiorino, teknolojik değişikliklere giderek yenilendi. Apple CarPlay ve Android Auto teknolojileriyle yenilenen Fiorino 7 inç dokunmatik tablet ekranıyla sınıfında en büyük ekrana sahip oldu.

Fiat Fiorino Combi’nin “Safeline” paketinde 7 inç dokunmatik tablet ekran, “Premio” paketinde ise 7 inç tablet ekran ile birlikte Apple CarPlay ve Android Auto teknolojilerini standart olarak satışa sunuyor.

Fiat Fiorino’da zengin donanım, konfor ve ekonomi bir arada!

  2007 yılında kullanıcılarıyla buluşan Fiorino, 2019 yılında yepyeni teknolojik donanımlarına da kavuştu. Şehir içi sürüş, piknik alanları gibi farklı kullanım biçimlerine uygun, fonksiyonel yapısı, kompakt boyutları, sürüş konforu ve yüksek dayanıklılık seviyesiyle olduğu kadar, ekonomik ve çevreci olmasıyla sınıfında öne çıkan Fiorino, 2 bin 800 litreye varan sınıfının en iyi yükleme hacmiyle de dikkatleri çekiyor.

Fiat Fiorino, EBD destekli ABS, ESP, ASR, yokuş kalkış desteği, sürücü ve yolcu ön ve yan hava yastığı, klima, elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar, fonksiyonel deri direksiyon simidi ve vites topuzu, alüminyum alaşımlı jantlar gibi özelliklerle zengin bir standart donanım listesine sahip. Hem ekonomi hem konfor arayan ticaretle de uğraşan kişilerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Pop, Safeline ve Premio isimli; üç farklı donanım seçeneği ile fark yaratan Fiorino Combi’nin “Safeline” versiyonunda 7 inç tablet ekran, “Premio” versiyonda ise 7 inç tablet ekran ile Apple CarPlay ve Android Auto teknolojisi standart olarak satışa sunuluyor. 69 bin 900 TL başlangıç fiyatıyla satışına başlanan Fiorino’da, “Safeline” donanım seviyesi 77 bin 500 TL, “Premio” ise 82 bin 700 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz