En çok satan Hyundai, yeni bir versiyona daha kavuştu

0

Hyundai B segmentindeki popüler modeli i20’ye yeni bir donanım paketi ekledi. Siyah tavan rengi, Style Design adıyla sadece 1.4 lt otomatik versiyonda sunuluyor. Hyundai i20 Style Design’ın başlangıç fiyatı 94.047 TL.

Hyundai Assan’ın İzmit’teki fabrikasında üretilerek tüm Avrupa’ya ihraç edilen i20; siyah tavan ve bagaj rengiyle artık çok daha sportif ve daha estetik bir görünüme kavuştu. Style Design yeni donanım seviyesi, mevcut Style ile Elite donanım paketlerinin arasında konumlandırılıyor.

[yuzo_related]

Hyundai i20 Style Design, siyah tavan renginin haricinde 16 inç alüminyum alaşımlı jantlar; opsiyonel 7 inçlik dokunmatik multimedya sistemi ve iç mekanındaki bir takım yeniliklerle de öne çıkıyor. Performans Mavisi adıyla tamamen yeni bir renge de kavuşan otomobilin; iç mekanında yer alan kırmızı ve mavi dikişler şıklığına katkıda bulunuyor.

Hyundai Assan Genel Müdürü Önder Göker

Önder Göker: Hyundai Türkiye Genel Müdürü

”Mayıs ayında makyajlı olarak satışa sunmaya başladığımız ve segmentinde hep ilk 3 arasında yer alan i20 modelimizin şimdi de çift renge sahip özel bir versiyonunu tüketiciyle buluşturuyoruz. Daha fazla kişiselleştirme seçenekleriyle öne çıkan i20 Style Design, özellikle dinamik görüntüsüyle genç kullanıcıların ilgisini çekecek. Ayrıca, iç pazarın haricinde, Avrupa’dan da fazlasıyla talep aldık. İzmit’te üreteceğimiz yeni i20’leri 45’ten fazla ülkeye göndereceğiz” dedi.

Geçtiğimiz aylarda yapılan yeni bir yatırımla boya bölümünü geliştiren Hyundai Assan, mevcut hatlarının üretim çeşidini artırmış oldu. Boya hattında 11 farklı renk seçeneği bulunurken ayrıca direkler, tavan, karkas ve bagaj kapağı üst bölgeleri de en son teknoloji robotlarla siyah renge boyanabiliyor.


Saatte 36 araç boyanan hatta 63 adet istasyon var

İlk olarak 1997 yılında üretime başlayan fabrikanın boya bölümü, bugünkü son yatırımla beraber toplam 24.200 metrekarelik alana ulaştı. Ayrıca toplam 351 personelin görev aldığı bölümde 49 adet robot bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here