Elektrikli Vespa ve Moto Guzzi enduro sahneye çıkıyor

0
488

Vespa Elettrica ve Moto Guzzi enduro V85 TT sahneye çıkıyor. Suzuki ve İtalyan Vespa, Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio markalarının Türkiye distribütörü Trend Motosiklet; motosiklet tutkunları ile 27 Nisan Cumartesi günü Yaza Merhaba Festivali’nde buluşuyor.

Vespa Elettrica Türkiye’de 50 bin TL’den satılıyor

Kadıköy Suzuki genel merkezinde gerçekleşecek organizasyonda test sürüşleri, güvenli sürüş eğitimleri; yarışmalar ve etkinliklerin yanı sıra Moto Guzzi’nin enduro sınıfındaki en yeni modeli V85 TT ‘de ilk kez motosiklet severler ile buluşacak. Vespa ailesinin son üyesi Vespa Elettrica’nın da sergileneceği etkinlikte V-Strom 650 modeli de yeni renkleri ile boy gösterecek.

Ümit Karaaslan – Suzuki Türkiye ve Trend Motosiklet Genel Müdürü

Etkinlik, Suzuki Türkiye ve Trend Motosiklet Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü Ümit Karaarslan’ın ev sahipliğinde gerçekleşecek.

Moto Guzzi V85 TT nasıl bir motosiklet

Paris-Dakar Rallisi’nin 80’lerdeki efsanevi günlerinden ilham alınarak geliştirilen Moto Guzzi V85 TT; katılımcılar tarafından test edilebilecek. Festivalde sergilenecek diğer model ise efsanevi İtalyan markası Vespa’nın yeni üyesi elektrikli Vespa olacak. İtalya’nın Pontedera bölgesinde üretilen ve Piaggio Grubu’nun elektriksel hareketlilik konusundaki araştırmalarının öncüsü olan Vespa Elettrica; festival alanında motosiklet tutkunları ile buluşacak.

Cevap Gönder

Please enter your comment!
Please enter your name here